загрузка...

Фільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)

Robinson Crusoe
Постер до фільму Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)
Робінзон Крузо був звичайним хлопчиком. Він і уявити собі не міг, що коли-небудь може стати жертвою аварії на кораблі. Піднімаючись на борт корабля, Робінзон і не думав, що може початися шторм. Але саме це і сталося. Після цього головний герой вже нічого не пам'ятав. Його викинуло на берег безлюдного острова. Але чи дійсно цей острівець такий безлюдний, як здається? Тут справді не зустрінеш жодної людини, але як щодо тварин? Адже дика природа без звіряток не існує. Тому не дивно, що на острові жила величезна кількість різних видів тварин. Для них це був звичайний день, коли на пляжі вони виявили двох дивних істот. Це як раз і був Робінзон Крузо та його собака. Аварія їх сильно втомила і вони лежали на піску повністю знесилені. Місцеві мешканці острова спочатку сприйняли цих незнайомців з побоюванням. Однак вони викликали величезний інтерес у тварин. До того ж, тварини швидко зрозуміли, що бідолахам потрібна допомога. Дуже скоро Робінзон Крузо і його вірний друг приходять до тями. Вони не відразу зрозуміли, що саме з ними сталося. Однак їм дуже швидко вдалося потоваришувати зі своїми рятівниками, особливо з папужкою на ім'я П'ятниця. Тому немає нічого дивного в тому, що коли звірям самим знадобиться допомога, Робінзон з радістю допоможе їм вирішити всі труднощі.

Інформація про фільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: StudioCanal
Режисер: Бен Стассен
Основні актори: Рон Аллен / Ron Allen, Джордж Беббіт / George Babbit, Лайла Берзіньш / Laila Berzins, Ілька Бессін / Ilka Bessin, Джої Камен / Joey Camen, Джефф Дусетте / Jeff Doucette, Сенді Фокс / Sandy Fox, Дітер Галлерворден / Dieter Hallervorden, Кайл Герберт / Kyle Herbert

Фільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам