загрузка...

Фільм Зоотрополіс (2016)

Zootopia
Постер до фільму Зоотрополіс (2016)
Кіно для дітей, які досягли шести років. Верхня межа сягає в нескінченності. Вищий пілотаж у виконанні авторів кіностудії «Дісней», коли сюжет і жарти однаково цікаві і дітям, і дорослим. Хоча, навіть якщо вони будуть дивитися один мультфільм, сміятися все одно будуть над різними. Наприклад, нові партнери по службі в поліції зайчиха і лисиця приходять до канцелярії установи, де працюють одні лінивці!!! Найшвидшого звуть Бліц і він хвилин 5 вбиває в комп'ютер номер автомобіля, на якому зникли злочинці. На останній цифрі хитрий лис розповідає анекдот. Лінивець хвилину його обдумує, а потім починає розповідати по колу... Дуже смішно. До речі, відважні поліцейські працюють в місті Зоотрополіс, в якому живуть лише тварини. Зайчиху Джуді Хопс перевели сюди з іншого штату і їй дуже складно доводиться серед великих і сильних колег. Рятують тільки ноги, які дозволяють їй першій прийти на місце злочину. І тепер у неї 48 годин, щоб розкрити його.

Інформація про фільм Зоотрополіс (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Байрон Говард
Основні актори: Джінніфер Гудвін, Джейсон Бейтмен, Ідріс Ельба, Дженні Слейт, Нейт Торренс, Бонні Гант, Дон Лейк, Томмі Чонґ, Дж.К. Сіммонс, Октавія Спенсер, Алан Тьюдік, Шакіра

Фільм Зоотрополіс (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+14 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам