загрузка...

Фільм Тімон і Пумба (1995-1998) (1-8 сезон)

Timon & Pumbaa
Постер до фільму Тімон і Пумба (1995-1998) (1-8 сезон)
Сюжет цього мультсеріалу знайомить глядача з двома нерозлучними друзями - сурікатом Тимоном і кабаном Пумбой, які виявляються в найбезглуздіших ситуаціях. Якось в один із сонячних днів небо миттєво покривається грозовими хмарами, б'є блискавка і вражає ПУМБ. Від цього кабан втрачає пам'ять. Тімон бере на себе роль лікаря, але виконує цю місію досить несподівано - починає розповідь про всі пригоди, в яких брав участь Пумба. На думку суриката, це повинно відновити пам'ять. Таким чином, дія переноситься на райські острови з чистим морем і теплим пісочком. Тімон і Пумба безтурботно відпочивають в гордій самоті. Але острів виявляється не таким вже нежилим, як думалося друзям. Поки Тімон насолоджується всіма принадами тропічного спокою, місцеві дикуни вже задумали приготувати собі на обід ПУМБ. Сурикат вступає за одного і придумує історію, яка в корені міняє ситуацію. Тепер Пумба перетворюється в священна тварина, а Тимона повинні принести в жертву. Але спритний сурікат ще не з таких ситуацій вибирався! Також весела парочка вдосталь поїздити по всьому світу, побувавши і в тропічних джунглях, і в спекотної пустелі, і навіть на далекій Півночі. І всюди з друзями відбувалися незвичайні історії. Так в Кенії, де місцеві жителі святкували «День кращого друга», Тимон і Пумба отримали оригінальні подарунки. Пумба вирішив піднести своєму приятелеві жуковижімалку, а Тімон просто забув про подарунок кабану. Таким чином, йому довелося на ходу підбирати щось з місцевих «пам'яток». Вибору в нього був ще той: суха трава, бруд, трухляве колоду, кора. Але в кінцевому підсумку Тімон присвятив своєму другові гарні вірші. А ще якось Пумба зніс крокодилове яйце, від чого впав у невимовний захват. Новоспечений батько весь час став проводити в компанії свого зубастого сина. Але ким же тоді буде Тімон: звичайної їжею? Ні, друзі знаходять компромісне рішення - сурікат буде дядьком крокодила. Всі ці історії допомагають кабану згадати, хто ж він насправді. Але черговий спалах блискавки вражає в цей раз вже Тимона. І тепер сурікат потребує оповіданнях одного, щоб згадати все. Під час перебування друзів в Коста-Ріці, на них з неба впав валізу, набиту грошима. Сурикат готовий відразу ж витратити всі звалилися на голову гроші, але Пумба не поділяє його радості від знахідки. Кабан вирішує відновити справедливість і віддати вміст валізи його господареві, відомому злодієві. В Іспанії Тімон загорівся бажанням стати тореадорів, використовуючи в якості тренувального бика вірного ПУМБ. А ще глядачам в першому сезоні серіалу належить побачити пошук їстівних тарганів в країні вічних снігів; приїзд давнього знайомого суриката, який був найкращим другом Тимона до зустрічі з Пумбой і безліч інших цікавих пригод.

Інформація про фільм Тімон і Пумба (1995-1998) (1-8 сезон)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Джонатан Робертс
Основні актори: Pumbaa - Ernie Sabella / Назар Задніпровський, Timon - Kevin Schon / Quinton Flynn / Павло Скороходько, Ed the Hyena - Jim Cummings / Сергій Солопай, Banzai the Hyena - Rob Paulsen / Дмитро Вікулов, Shenzi the Hyena - Tress MacNeille / Ганна Левченко, Speedy the Snail - Corey Burton / Олександр Ігнатуша, Rafiki - Robert Guillaume / Валерій Шептекіта, Quint - Corey Burton / Андрій Мостренко

Фільм Тімон і Пумба (1995-1998) (1-8 сезон) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам