загрузка...

Фільм Зошит Смерті (1-37 серія) (2006)

Desu noto / Death Note
Постер до фільму Зошит Смерті (1-37 серія) (2006)
Втомлений від погіршується світу і від небагатослівний своїх побратимів, сінігамі Рюук відправляє на Землю Зошит Смерті, спостерігаючи за тим, що ж цікаве з цього вийде. Його план починає виконуватися, коли Зошит Смерті піднімає геніальний учень старшої школи Лайт Ягами, якому так само набрид навколишній світ. Спочатку Лайт розглядав рукопис як чиюсь невдалу жарт, але незабаром, експериментальним шляхом Лайт відкриває правду, написану в Зошити Смерті. Потрібно всього лише створити зображення людини у себе в розумі в той момент, коли він пише його ім'я в Зошити Смерті, і тоді, ця людина помре через 40 секунд від серцевого нападу. Озброївшись такою небаченою силою, Лайт стає невловимим вбивцею, і він вирішує зробити цей світ кращим, винищуючи кримінальних авторитетів і злочинців за допомогою Зошити Смерті. Незабаром, в інтернеті і ЗМІ з'являються новини про таємниче & quot; Кіра & quot ;, який намагається грати в бога. За розслідування серії дивних вбивств, береться загадковий детектив L, який зробить все щоб зупинити Кіру. Лайт намагається зробити все, що від нього залежить, заради того щоб люди не розкрили його особистість, навіть якщо це буде означати вбивство невинних, які можуть допомогти розслідуванню.

Інформація про фільм Зошит Смерті (1-37 серія) (2006)

Рік: 2006
Жанр: Аніме
Країна: Японія
Кіностудія: Madhouse
Режисер: Аракі Тетцуро
Основні актори: Miyano Mamoru (Міяно Мамору), Yamaguchi Kappei (Ямагучі Каппей), Hirano Aya (Хірано Ая), Nakamura Shido (Накамура Шідо)

Фільм Зошит Смерті (1-37 серія) (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам