загрузка...

Фільм Паперові міста (2015)

Paper Towns
Постер до фільму Паперові міста (2015)

Підліток Кью Джейкобс не може похвалитися великою увагою з боку дівчат, а тут ще на носі випускний у школі. Всі його друзі давно зустрічаються з дівчатами, а він досі один і тепер його дуже спантеличують думки про те, де знайти свою супутницю на випускний.

Кью зовсім не хоче, щоб всі над ним сміялися і тикали в самотнього хлопця пальцем. Незабаром він визначився з обраницею, залишилася справа за малим - сповістити її про це. З малих років Кью відчував романтичні почуття до доньки сусідів, Марго. Але дівчинка росла справжньою «пацанкою» і була дуже активною і непосидючою дитиною.

Через багато років вона виросла і стала красивою дівчиною, але характер залишився колишнім. На свого сусіда вона не звертала ніякої уваги, тихі хлопчики їй зовсім не подобалися. Але Джейкобсона не покидали думки про те, що колись вони будуть разом і він чекав зручного моменту, щоб повідомити коханій про свої почуття до неї.

Але несподівано Марго першою звернулася до хлопця, вона потребувала допомоги. Дівчину без кінця зачіпала компанія хлопців і їй потрібно було, щоб Кью поставив їх на місце. Він виконав її прохання, але наступного ранку, прийшовши на уроки, хлопець побачив, що Марго немає на заняттях. Виявилося, дівчинка зникла і ніхто не міг пояснити її загадкову пропажу. Однак саме для Кью вона залишила таємні повідомлення і якщо хлопець не знайде розгадки на ці послання, то його кохана ніколи не буде знайдена.

Інформація про фільм Паперові міста (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джейк Шреєр
Основні актори: Нат Вольф, Кара Делевінь, Остін Абрамс, Джастіс Сміт, Джаз Сінклер, Кара Буоно, Йосія Серіо, Ганна Аліґуд, Меґ Кросбі, Ґріффін Фрімен, Кейтлін Карвер

Фільм Паперові міста (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам