загрузка...

Фільм 13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016)

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Постер до фільму 13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016)
13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016)

Після перевороту 2012 року Лівію розриває зсередини братовбивча громадянська війна. Надія американського уряду на швидке врегулювання важкої ситуації в підтримку власних інтересів змушує посла США Кріса Стівенса з невеликим числом супроводжуючих таємно відвідати країну.

Неподалік від резиденції посла в Бенгазі розмістилася секретна база спецназівців, які незаконно прибули до Лівії щоб охороняти резидентів ЦРУ. Досвідчені в питаннях оборони солдати радять керівнику резидентури Бобу вжити заходів безпеки, але гордовитий агент не бажає прислухатися до порад. В результаті, декілька накачаних бійців без діла тиняються по табору, часом час від часу зідзвонюються із близькими, що залишилися вдома.

Користуючись безладом в країні, на віллу політика нападає група озброєних мусульман. Найманці отримують наказ не розкривати своє місцезнаходження і їм залишається лише безсило спостерігати за тим, що відбувається. Але невдовзі сусідню базу ЦРУ теж атакують терористи. Ніхто не може пояснити, що відбувається і хто за кого воює - країна занурена в хаос, переговори вести просто ні з ким. Двоє охоронців не в силах врятувати посла і шестеро найманців, забувши про заборону начальства, відправляються на допомогу своїм співвітчизникам...

Інформація про фільм 13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: 3 Arts Entertainment,Bay Films,Dune Films
Режисер: Майкл Бей
Основні актори: Джон Красінскі, Джеймс Бедж Дейл, Пабло Шрайбер, Девід Денман, Домінік Фумуса, Макс Мартіні, Алексія Бальер, Девід Костабайл, Пейман Моааді, Метт Летчер

Фільм 13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам