загрузка...

Фільм Агенти U.N.C.L.E. (2015)

The Man from U.N.C.L.E.
Постер до фільму Агенти U.N.C.L.E. (2015)
Агенти U.N.C.L.E. (2015)

Агенти А.Н.К.Л. - Це кращі з кращих. У порівнянні з ними навіть спецназівці істотно програють по всіх дисциплінах. Один герой - Наполеон Соло. Він гарний, спритний і самозакоханий. Він обожнює флірт з дівчатами, і завжди вміє розташувати людей до себе. Але крім усього іншого, він - професіонал, яких мало. Він домагається будь-якої мети, виконує будь-яке завдання, і робить це майстерно. Він може впоратися з найзапеклішими лиходіями, але раптом ...

Йому доведеться працювати з Іллею Курякіним, таким же блакитнооким красенем, як і він сам, і таким же професіоналом секретної служби. Їх об'єднують для роботи з розкриття та знищенню злочинного угруповання Д.Р.О.З.Д., яка загрожує інтересам безлічі країн. Нашим героям належить не тільки розправитися з найбільшими у світі лиходіями, а й спрацюватися разом, що стає проблемою для обох. Обидва наших героя не визнають один в одному рівних напарників, і хочуть проявити насамперед свої особисті якості перед начальством.

Але їх чвари тільки на руку ворогам, які тільки й чекають, коли герої зроблять помилку, яка може коштувати їм життя. І все б добре, але в справу втручається і дівчина. А адже обидва героя красиві і впевнені в собі, як вони поведуть себе з прекрасною дамою?

У цьому фільмі не просто першокласні актори, а й приголомшлива атмосфера. Фільм дивитися онлайн можна всією сім'єю, і він припаде до смаку кожному глядачеві. Тут є і іронія, і смішні моменти, і справжні погоні з перестрілками, і джентльмени, від яких можна відірвати очі. Але чим закінчаться пригоди наших героїв, і чи зможуть вони виявити і перемогти найнебезпечніших злочинців на планеті, або ж їм це не під силу? Все було б набагато простіше, якби не було у злочинців підступного плану і зброї, яке здатне погубити не тільки наших героїв.

Інформація про фільм Агенти U.N.C.L.E. (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Гай-Річі
Основні актори: Хю-Грант Елізабет Дебікі,Генрі Кавілл, Армі Гаммер, Алісія Вікандер, Лука Кальвані, Сільвестр Грот, Джаред Гарріс, Крістіан Беркель

Фільм Агенти U.N.C.L.E. (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам