загрузка...

Фільм Американський пиріг (1999)

American Pie
Постер до фільму Американський пиріг (1999)
Джим, Оз, Фінч і Кевін вчаться в випускному класі і дуже хочуть почати доросле життя, яка, на їхню думку, полягає в бурхливих сексуальні пригоди. Правда, все четверо досі залишаються незайманими, а постійна дівчина є тільки у одного з хлопців. Хлопці вирішують, що до свого вступу в коледж вони обов'язково повинні пізнати радість плотських утіх і пускаються на пошуки першого сексу. Однак, як виявляється, знайти дівчину і вже тим більше умовити її зайнятися коханням зовсім не просто - доводиться долати жіночу незговірливість, терпіти глузування друзів, а Джиму ще й миритися з надмірним завзяттям батька, який будь-що-будь хоче допомогти синові на шляху до дорослішання. Щоб позбутися невинності, друзі пускаються на найрізноманітніші хитрощі і потрапляють у незручні і дуже смішні ситуації, але в підсумку все ж досягають своєї мети під час випускного. Першою жінкою Джима стає дивна флейтистка Мішель, Кевін проводить ніч зі своєю дівчиною Вікі, а Оз - з красунею зі шкільного хору на ім'я Хезер, з якою у нього зав'язуються серйозні відносини. Що ж стосується Финча, то його партнеркою стає мати тусовщика Стифлера, і хлопець вирішує - з цього моменту його цікавлять виключно зрілі пані. У фінальній сцені хлопці збираються за одним столом і вирішують, що цілком готові до наступного серйозного кроку в житті.

Інформація про фільм Американський пиріг (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Пол Вейц
Основні актори: Шон-Вільям-Скотт Джейсон Біггз, Кріс Клейн, Томас Йєн Ніколас, Елісон Ханніган, Шеннон Елізабет, Тара Рейд, Едді Кей Томас, Юджин Леві, Наташа Ліонні, Мена Суварі

Фільм Американський пиріг (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам