загрузка...

Фільм Фільм Американський пиріг 8: знову разом (2012)

American Reunion
Постер до фільму Фільм Американський пиріг 8: знову разом (2012)
З моменту випуску зі школи пройшло 13 років. Джим одружився на Мішель і у них народився син. У шлюбі і Кевін. Озз став знаменитим телеведучим і живе з моделлю. Зяблик, принаймні з його слів, об'їздив на мотоциклі весь світ в пошуках гармонії. Тільки Стифлер, незважаючи на те що мама змусила його влаштуватися на роботу, абсолютно не змінився. І як тільки друзі збираються в рідному місті на зустріч випускників, він закочує будинку в їх честь грандіозну вечірку. Але, як завжди, все пішло не за планом. За Джимом починає залицятись подорослішала сусідка Кара, яку він колись бавив. І це на тлі проблем в їх з Мішель сексуального життя. Кевін зустрічається зі своїм першим коханням Віккі і, прокинувшись після п'яної вечірки з нею в одному ліжку, мучиться питанням - змінив він дружині чи ні? Озз привозить з собою свою подружку Мію, але зустрічає в місті Хеттер з її хлопцем кардіологом і починає ревнувати. Та ще й Стифлер постійно намагається або пристати до випускницям, або познущатися над їх бойфрендами. Природно, вечірка закінчується бійкою, приїздом поліції і абсолютно несподіваним для всіх арештом Зяблика. Всі утворюється і, помирившись, друзі зустрінуться на випускному. Але в самий розпал свята на ньому з'являється мати Зяблика і Стифлер розуміє, що це його шанс взяти сексуальний реванш. А його мама? Вона, в самому останньому кадрі, показує в кінотеатрі батькові Джима то, через що про неї ходять легенди.

Інформація про фільм Фільм Американський пиріг 8: знову разом (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джон Гурвіц
Основні актори: Шон-Вільям-Скотт Джейсон Біггс, Елісон Хенніган, Кріс Кляйн, Томас Ян Ніколас, Тара Рейд, Міна Суварі, Еді Кай Томас, Джон Чо, Дженніфер Кулідж, Євген Леві, Наташа Ліонне

Фільм Фільм Американський пиріг 8: знову разом (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам