загрузка...

Фільм Анонім (2011)

Anonymous
Постер до фільму Анонім (2011)
Таємниці і загадки завжди огортають людей прославлених, чий талант не викликає сумнівів. Все це тому, що простій людині геній здається абсолютно не зрозумілим і навіть лякає, так само як влада, дающаяся одному і недоступна іншому. У старовинному будинку Вільяма Сесіла, старого-доброго англійського пуританина, виховується його племінник Едуард де Вер, сімнадцятий граф Оксфорд. У хлопчика справжній талант драматурга і поета, і вже у вісім років він складає п'єсу «Сон в літню ніч». Однак дядечко вважає, що справжньому аристократу не личить займатися подібними нісенітницями. Одного разу Едуард випадково вбиває слугу, який сховався за портьєрою. Це дає додатковий метод тиску на нього покровителем. Тоді де Віру доводиться одружитися, а головне, закинути літературу і театр, про який він так мріяв. Граф починає плести інтриги навколо родича, який спить і бачить, як просунути свого кандидата на престол. Тоді він пише «Річард III» і «Генріх V», як пропагандистських п'єс, що розпалюють революційний запал, і навіть пов'язується з Беном Джонсоном, знаменитим драматургом і бунтівником. Едуард пропонує тому друкувати його твори під своїм ім'ям, але чоловік відмовляється. Тоді де Вер знаходить безпринципного п'яницю-актора Вільяма Шекспіра, який за пару монет і майбутні гонорари погоджується видавати п'єси, підписавши їх своїм прізвищем. Спочатку він не знає, хто цей щедрий незнайомець, а з'ясувавши особистість поета, починає його шантажувати. За гроші, отримані від Едуарда, він будує театр «Глобус», в якому і ставлять ті самі п'єси. Але все заходить занадто далеко, і Шекспір ​​покидає сцену. Будівля спалює Сесіл, а Едуард вмирає, залишивши рукописи Бену Джонсу.

Інформація про фільм Анонім (2011)

Рік: 2011
Кіностудія: Columbia-Pictures
Основні актори: Ріс Іванс, Джоелі Річардсон, Рейф Сполл, Ванесса Редгрейв, Ксав'єр Семюел, Девід Т'юліс, Едвард Хогг, Дерек Джекобі

Фільм Анонім (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам