Фільм Біля моря (2015)

By the Sea
Постер до фільму Біля моря (2015)
Біля моря (2015)

Їм обом близько сорока, він - письменник, вона - танцівниця. За їхніми плечима спільний шлях довжиною в півжиття. Кожен знає іншого майже досконало, вони думають, що ніяких нових, незвіданих і незнайомих сторінок в їх спільній книзі життя вже не передбачається. Ванесса і Роланд роз'їжджають по світу. Подорожуючи, вони не тільки відпочивають і набираються вражень - подружжя вивчає оточуючих, цікавиться їхніми долями, а в один з днів розуміють, що не тільки вони є дослідниками, а й за ними спостерігають. І цей, начебто, взаємний процес, обертається несподіваними наслідками...

Фільм Лазурний берег з нетерпінням варто чекати всім шанувальникам зоряного сімейства Джоліпітти. Ця романтична мелодрама приковує до себе увагу як акторським складом (вперше після спільної роботи про пригоди подружжя Сміт Анджеліна Джолі і Бред Пітт знімаються разом), так і персоною режисера.

Дивитися фільм Лазурний берег, який стане для Анджеліни Джолі четвертої режисерською роботою, буде цікаво, в першу чергу, любителям психологічних мелодрам. Однак, в даній стрічці не йдеться про глибокий психоаналіз і прискіпливе копання в причинах вчинків, немає тут і хвацько закрученого сюжету. Картина обіцяє бути спокійною розміреною розповіддю, в центрі якої знаходиться звичайна, на перший погляд, сімейна пара.

Одним з виграшних факторів, на думку творців фільму, є перенесення дії в епоху 1970-х - часу помірного темпу життя і зрозумілих цінностей. Сценарист, а ним є Джолі, підносить цю історію, роблячи акцент на людях, а не антуражі. Для якісної картинки і посилення зоряної команди творців стрічки спеціально був запрошений Крістіан Бергер - номінант на «Оскар» у 2010 році за кращу операторську роботу.

Інформація про фільм Біля моря (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Франція
Кіностудія: Universal Pictures
Основні актори: Бред Пітт, Анджеліна Джолі Мелані Лорент, Нільс Ареструп, Мельвіль Пупо, Рішар Боренже, Маріка Грін, Сара Науді, Альдо Буонтемпо, Філіпп Мартінет

Фільм Біля моря (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016