загрузка...

Фільм Біля моря (2015)

By the Sea
Постер до фільму Біля моря (2015)
Біля моря (2015)

Їм обом близько сорока, він - письменник, вона - танцівниця. За їхніми плечима спільний шлях довжиною в півжиття. Кожен знає іншого майже досконало, вони думають, що ніяких нових, незвіданих і незнайомих сторінок в їх спільній книзі життя вже не передбачається. Ванесса і Роланд роз'їжджають по світу. Подорожуючи, вони не тільки відпочивають і набираються вражень - подружжя вивчає оточуючих, цікавиться їхніми долями, а в один з днів розуміють, що не тільки вони є дослідниками, а й за ними спостерігають. І цей, начебто, взаємний процес, обертається несподіваними наслідками...

Фільм Лазурний берег з нетерпінням варто чекати всім шанувальникам зоряного сімейства Джоліпітти. Ця романтична мелодрама приковує до себе увагу як акторським складом (вперше після спільної роботи про пригоди подружжя Сміт Анджеліна Джолі і Бред Пітт знімаються разом), так і персоною режисера.

Дивитися фільм Лазурний берег, який стане для Анджеліни Джолі четвертої режисерською роботою, буде цікаво, в першу чергу, любителям психологічних мелодрам. Однак, в даній стрічці не йдеться про глибокий психоаналіз і прискіпливе копання в причинах вчинків, немає тут і хвацько закрученого сюжету. Картина обіцяє бути спокійною розміреною розповіддю, в центрі якої знаходиться звичайна, на перший погляд, сімейна пара.

Одним з виграшних факторів, на думку творців фільму, є перенесення дії в епоху 1970-х - часу помірного темпу життя і зрозумілих цінностей. Сценарист, а ним є Джолі, підносить цю історію, роблячи акцент на людях, а не антуражі. Для якісної картинки і посилення зоряної команди творців стрічки спеціально був запрошений Крістіан Бергер - номінант на «Оскар» у 2010 році за кращу операторську роботу.

Інформація про фільм Біля моря (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Франція
Кіностудія: Universal-pictures
Основні актори: Бред-Пітт, Анджеліна-Джолі Мелані Лорент, Нільс Ареструп, Мельвіль Пупо, Рішар Боренже, Маріка Грін, Сара Науді, Альдо Буонтемпо, Філіпп Мартінет

Фільм Біля моря (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам