загрузка...

Фільм Братство танцю (2007)

Stomp the Yard
Постер до фільму Братство танцю (2007)

У сюжеті художнього фільму "Братство танцю" молодий хлопець Ді Джей і його молодший брат Нік дуже люблять вуличні танці. У вільний час хлопці беруть участь у батлах, які проводяться з метою заробити грошей, а так само мріють стати кращими вуличними танцюристами в місті. Але після чергового батла відбувається розбирання, в якій вбивають Ніка. Смерть 19-річного брата сильно придушила Ді Джея, але так само змусила замислитися над сенсом життя. Він покидає Лос-Анджелес і вирушає до Атланти, де вступає до престижного коледжу. Там Ді Джей знайомиться з двома конкуруючими між собою танцювальними командами, які танцюють степ. Правда, цей вид танцю значно відрізняється від класичного, хлопці додали в нього свою особливу нотку афро-американського стилю, з використанням елементів брейк-дансу. Обидві команди запрошують Ді Джея в братство танцю, адже талановитий хлопець може привести їх до перемоги в престижному конкурсі степа. Для самого Ді Джея це шанс знову зайнятися улюбленою справою, танцювати до упаду на згадку про брата.

Інформація про фільм Братство танцю (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Сильвен Уайт
Основні актори: Коламбус Шортів, Міган Гуд, Шаффер Сміт, Деррін Девітт Хенсон, Брайан Дж. Уайт, Лас Алонсо, Валері Петтіфорд, Жермен Уїльямс, Аллан Луіс, Гарі Дж. Ленникс

Фільм Братство танцю (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам