загрузка...

Фільм Бунт (2015)

Riot
Постер до фільму Бунт (2015)
Бунт (2015)

Бунт» - американський кримінальний фільм, що відображає прагнення людини помститися тому, хто жорстоко обійшовся з її сім'єю. Чоловік на ім'я Джек грабує банк. Але робить він це не тому, що йому потрібні гроші, а тому що це відмінний метод потрапити до в'язниці, куди він якраз-таки і хоче потрапити. Справа в тому, що за гратами у в'язниці знаходиться злодій на ім'я Балам, через якого Джек і прагне опинитися там. Балам - відомий злодій, його бояться багато хто, адже він хитрий, жорстокий і сильний. У в'язниці він живе зовсім не так, як інші ув'язнені. Його бажання виконуються, він отримує все, що забажає, охоронці побоюються проходити поруч з його камерою, яка, до речі, обладнана спеціально для Балама. У Балама є свої люди не тільки зовні, але і тут, і всі вони готові для нього зробити все, що завгодно. Балам управляє своїми справами, нічого не боячись, адже він вже за гратами. Він нічого не боїться. Але Джек здається ще більш безстрашним, адже він планує вбити Балама за те, що той колись знищив сім'ю Джека.

Інформація про фільм Бунт (2015)

Рік: 2015
Жанр: Бойовик
Країна: США
Кіностудія: Mainstay Productions
Режисер: Джон Лойд
Основні актори: Дольф-Лундгрен Метью Різ, Даніель Чакран, Чак Лідел, Майкл Флін, Ренні Греймс, Ів Мауро, Мелані Стоун, Мікаела МакАлістер, Емі Стардівант, Д. Л. Вокер, Ендрю Трой

Фільм Бунт (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам