загрузка...

Фільм Червоні xвости (2012)

Red Tails
Постер до фільму Червоні xвости (2012)

У 1944 році над Європою розгорнулася великомасштабна повітряна війна. Величезні втрати змушують командування ВПС США переглянути свої погляди на участь у боях чорношкірих пілотів. Вони були учасниками експериментальної програми, і під час навчання постійно стикалися з расизмом і зневагою оточуючих. Тепер їхній час настав, і пілотів, по суті не маючи ніякого досвіду і посаджених у старі літаки, відправляють в Італію.
Очевидно, що вони не зможуть на рівних боротися з Люфтваффе, де внутрішні демони молодих військових і неприязнь з боку оточуючих самим негативним чином відіб'ються на бойовому дусі пілотів. Однак чуйне керівництво майора стансами і полковника Балларда допоможе їм подолати безліч перешкод і показати, на що вони здатні. Підрозділ «Чорне» візьме участь у повітряних боях і влаштує німцям чимало проблем, так що в кінцевому підсумку пілоти не пошкодують про прийняте рішення і доведуть, що ВПС давно в них потребували.

Інформація про фільм Червоні xвости (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Ентоні Хемінгуей
Основні актори: Нейт Паркер, Девид Ойєлоуо, Терренс Ховард, Кьюба Гудінг мол., Тристан Уайлдс, Елайджа Келлі, Андре Ройо, Метод Мен, Не-Йо (Ne-Yo), Брайан Кренстон

Фільм Червоні xвости (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам