загрузка...

Фільм Чорна меса (2015)

Black Mass
Постер до фільму Чорна меса (2015)
Чорна меса (2015)

Що керує тими, хто в якості способу життя вибирає злочинний світ, вбивства, грабежі? Так, йому вдалося втекти від покарання, але вічно ховатися і втікати просто неможливо, особливо якщо ти - Уайті Булджер - найвідоміший гангстер з Бостона, владна, жорстока, геніальна людина. Зараз тобі за 80, тебе звинувачують в 19 вбивствах, але також ти працював на ФБР, і як і раніше не можеш сісти, обміркувати подальше життя. Тобі вдалося 16 років переховуватися від покарання, але черга розплати прийшла - якою вона буде?

Так, тобі вдалося прожити бурхливу молодість, вибудувати величезну кримінальну структуру, завести зв'язки в ФБР, інакше на самому початку шляху тебе б просто замели і залишили гнити за гратами. Зрозуміло, що з такою діяльністю з'явилася велика кількість ворогів, причому кожен був би не проти особисто провести тебе з почестями на той світ. Ти так і не усвідомив, що бандитизм не може гарантувати вічність і безкарність, розплата коли-небудь прийде, а разом з нею і великі неприємності.

Інформація про фільм Чорна меса (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Cross Creek Pictures
Режисер: Скотт Купер
Основні актори: Джонні-Депп, Бенедикт-Камбербетч Бенедікт Камбербетч, Дакота Джонсон, Джуно Темпл, Кевін Бейкон, Адам Скотт, Джоел Едгертон, Пітер Сарсгаард, Джесс Племонс

Фільм Чорна меса (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам