загрузка...

Фільм Чудеса з небес (2016)

Miracles from Heaven
Постер до фільму Чудеса з небес (2016)
Чудеса з небес (2016)

Події відбуваються в маленькому американському місті Бурлесон, що належить штату Техас. Крісті Бім, якби мала можливість, то просила б у Бога покласти муки дванадцятирічної доньки на свої плечі. Дитина хвора невиліковним захворюванням, пов'язаним зі шлунком і лікарі поки не можуть точно обіцяти ні абсолютного одужання, ні нормального життя в майбутньому. Бідна дівчинка не в змозі самостійно приймати їжу. Їжа в організм надходить за допомогою спеціальної трубки і болючі процедури приносять нестерпний біль. Тільки одне залишається матері і дочці, - сподіватися на Бога і вірити в диво.

Але ось відбувається неможливе: дівчинка залазить на найвище дерево і, не втримавшись, зривається з великої висоти. Її привозять в несвідомому стані в клініку і зараз вона, прикута до ліжка, не в силах поворушити ні рукою, ні ногою. Убита горем мама побоюється, що це кінець - до давнім мукам додався новий біль і, швидше за все, дочка цього не витерпить. Однак відбувається диво: нова травма проганяє колишню і дівчинка абсолютно зцілюється. Як пояснити це вражаюче повернення до життя? Невже віра могутніша за всі медичні препарати?

Інформація про фільм Чудеса з небес (2016)

Рік: 2016
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Affirm Films,TriStar Pictures
Режисер: Патрісія Рігген
Основні актори: Дженніфер Гарнер, Кайлі Роджерс, Брайтон Шарбіні, Кортні Фанслер, Куїн Латіфа, Брайс Зентковіч, Еухеніо Дербес, Келлі Коллінз, Джон Керролл Лінч, Мартін Хендерсон

Фільм Чудеса з небес (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам