загрузка...

Фільм День незалежності 2: Відродження (2016)

Independence Day: Resurgence
Постер до фільму День незалежності 2: Відродження (2016)
День незалежності 2: Відродження (2016)

Ми завжди знали, що вони повернуться для жорстокої помсти. Ця епічна подія відбудеться у фільмі-катастрофі, фільмі-фантастиці "День незалежності 2: Відродження". Минуло двадцять років після переможної війни за незалежність 1996 року, яка коштувала людству сотень тисяч життів, проте вселила віру в потенціал цивілізації і об'єднала різні віри, конфесії і культури.

Через двадцять років після смертоносного візиту інопланетних загарбників вчені Землі, скориставшись інопланетними технологіями, значно поліпшили обороноздатність планети, однак те, що обрушилося на землян з неба в 2016, виявилося набагато страшніше навіть найзловісніших фантастичних прогнозів. І тепер для перемоги у війні за незалежність одної суперсучасної інопланетної зброї буде недостатньо - людству знову потрібно буде відшукати в своїх внутрішніх резервах чудеса стійкості і показати неймовірну мужність. А ще сподіватися, що найкращі вчені уми в найкоротші терміни зможуть згенерувати нову ідею, щоб врятувати людську цивілізацію від тотального знищення. Чи настане День незалежності 2 - стане відомо влітку 2016 - фантастичний бойовик Роланда Еммеріха, еталон блокбастера і фільмів фантастики про інопланетян "День незалежності 2: Відродження".

Інформація про фільм День незалежності 2: Відродження (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Centropolis Entertainment
Основні актори: Ліам Гемсворт, Джефф Голдблюм, Майка Монро, Джої Кінг, Вільям Фіхтнер, Шарлотта Генсбург, Вівіка А. Фокс, Села Вард, Брент Спайнер, Білл Пуллман

Фільм День незалежності 2: Відродження (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+21 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам