Фільм Дівчина без комплексів (2015)

Trainwreck
Постер до фільму Дівчина без комплексів (2015)
Дівчина без комплексів (2015)

"Дівчина без комплексів" розповідає про Еммі - життєрадісну, веселу дівчину, яка веде розгульний спосіб життя. Фільм починається з того, що 23 роки тому при розлученні батьків, батько їй та її сестрі твердив, що моногамії не існує і це казки для дітей.

Слова тата дівчина запам'ятала на все життя і ставши дорослою вона повністю згодна з ним. У неї є дуже просте правило, не йти на друге побачення з хлопцем, навіть якщо він дуже сподобався.

У гуляки є все, що потрібно, своя квартира, робота у відомому чоловічому журналі, купа друзів, з якими можна в будь-який момент загуляти і не про що не думати.

Начальниця дає Еммі завдання - написати статтю про відомого в Нью-Йорку спортивного лікаря, який робить операції знаменитим спортсменам.

Тусовщиця по життю навіть подумати не могла, що звичайне побачення з лікарем переверне її життя. Провівши вечір з хірургом, вона хоче ще раз з ним побачиться, адже з ним вона дуже щаслива. І не дивлячись на взаємне тяжіння з боку нового знайомого, дівчина не готова розлучитися з колишнім способом життя.

Її лякають відносини, дівчина не знає, як це бути чиєюсь дівчиною. У цьому Еммі доведеться розібратися, бути з гарним лікарем або продовжувати гуляти.

Інформація про фільм Дівчина без комплексів (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Universal Pictures
Режисер: Джудд Апатов
Основні актори: Емі Бет Шумер, Колін Квінн, Девін Фабрі, Карла Оудін, Джош Сегарра, Раян Фаррелл, Роберт Е. Торрес, Джим Флорентайн, Боббі Келлі, Джон Сіна

Фільм Дівчина без комплексів (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016