загрузка...

Фільм Дракула. Невідома історія (2014)

Dracula Untold
Постер до фільму Дракула. Невідома історія (2014)

Османська Імперія вербує до лав яничар хлопчиків з розорених сіл. Одним з них виявляється молодий Влад Цепеш, син князя Валахії. Він був одним з наймогутніших і сильних воїнів, що боролися під знаменами турків. Минув час, і, усвідомивши все те зло, що створили, Влад повертається додому, щоб правити своїми землями в світі і процвітанні. Він став князем, шановним і коханим підданими. І завів сім'ю: безмірно люблячих дружину і сина.

Одного разу Влад разом з кількома воїнами виявляють присутність загону турецьких розвідників. Слід приводить їх до гори, в якій є печера для укриття. У ній Влад натикається на перемелені кістки і розуміє, що щось або хтось убив весь загін. Несподівано на воїнів нападає невідомий монстр і вбиває всіх, крім Влада, який встиг вийти на світло. Придивившись, він бачить людиноподібного монстра, і потім забирається геть з печери. Один з ченців розповідає Владу про вампіра - монстра, якого долає спрага людської крові. Князь просить нікому про це не розповідати, це налякає і без того неспокійний через присутність турків народ.

Одного разу, під час бенкету з приводу паски, до палацу приходять за даниною турецькі солдати. Між Владом і посланником починається перепалка через убитих розвідників, після чого останній передає наказ султана Мехмеда: князівство зобов'язане передати тисячу хлопчиків, щоб ті поповнили ряди яничарів. Цей наказ викликає гнів Влада. Але він змушений змиритися, бо непокора призведе до війни. У надії на милість султана, з яким Влад був у дружніх стосунках (будучи дітьми, Влад і Мехмед були майже братами), князь попросив не забирати дітей, на що отримав уїдливу відмову. Владу нічого не залишилося, окрім як віддати власного сина, але в останній момент, коли прибув турецький посланник, він звелів синові бігти до матері, а турків перебив.

Розуміючи, що прирік на загибель власний народ, Влад мчить до гори, де мешкає вампір. Він просить дати йому силу, щоб врятувати свій народ і сім'ю. Вампір попереджає Влада, що якщо він не впорається з жагою крові протягом трьох днів, то стане злом, небаченим досі. А якщо ж князь зможе покорити свою спрагу, то через три дні він знову стане людиною. Отримавши силу, Влад поспішає додому, щоб не допустити різанини. Поодинці він знищує військо турків, після чого в народі починають ходити чутки про те, що князь володіє нечистою силою. Влад всіма силами намагається протистояти жадобі крові, про що він розповідає свій дружині Мірені. Вона приймає це як жертву заради загального порятунку і прикриває чоловіка від викриття: каже, що Влад пішов у розвідку і наздожене всіх на заході. У той час, як князь чекає темряви, на валашців нападе турецький загін. Влад встигає врятувати свою сім'ю від загибелі і веде свій народ скоріше в монастир Козія.

У стінах монастиря князя викривають і намагаються спалити, що приводить його в лють. Однак Мірена заспокоює чоловіка, бачачи, що за всім спостерігає їх син Інгерас.

Владу залишилося протриматися рівно одну ніч, щоб стати колишнім, тому він поспішає розбити османське військо до світанку. Поки він зайнятий битвою, турки проникають в монастир і починають різанину. Влад не встигає врятувати Мірену, яка падає з обриву. Вмираючи вона благає Влада випити її крові, щоб у нього залишилася сила для порятунку Інгераса. Влад не в змозі відмовити і прирікає себе на вічне зло. Прийшовши в монастир і бачачи вмираючих, він обертає їх, і ті стають кровожерами. Разом з ними він нападає на табір турків, де вбиває султана Мехмеда. Після того, як всі турки були перебиті, вампіри бажають крові Інгераса, адже люди для них відтепер вороги. У цей момент з'являється брат Лукіан і просить Влада відпустити хлопчика з ним. Влад погоджується і, давши слова напуття, розводить хмари. Сонячне світло вбиває всіх вампірів, включаючи самого Влада.

У кінцівці фільму видно, як проходить коронація Інгераса. Потім Влад відроджується: циган Шкелгім, що слідував всюди за князем, напоїв його плоть власною кров'ю. У фінальній сцені показується сучасний світ, в якому Влад зустрічає реінкарнацію Мирени, вони починають захоплено спілкуватися один з одним. У самому кінці той самий вампір, який дав силу Владу, слід за ними вимовляючи слова: "Так почнеться гра."

Інформація про фільм Дракула. Невідома історія (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Гарі Шор
Основні актори: Люк Еванс, Сара Гейдон, Домінік Купер, Арт Паркінсон, Чарльз Денс, Діармейд Мурта, Пол Кей

Фільм Дракула. Невідома історія (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам