загрузка...

Фільм Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Django Unchained
Постер до фільму Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Доктор Шульц, який успішно прикидається стоматологом, насправді ніхто інший як мисливець за головами. Він ненавидить расизм і рабство вважає пережитком минулого, тому і звільняє від жорстоких господарів темношкірого Джанго. Але Шульц переслідує і свої цілі. Як виявилося, на плантації, де багато років працював Джанго, робили свої темні справи імениті головорізи брати Бріттл. Саме їх банду і доведеться відшукати Шульцу разом зі звільненим полоненим.

Кінострічка Джанго вільний - це невелика пародія на знамениті вестерни, яка зачіпає проблему ставлення до темношкірих людей. Сам тандем темношкірого раба і німця виглядає безглуздо, але факт очевидний. Шульц не тільки обіцяє повністю звільнити Джанго з рабства, а й планує допомогти йому в пошуках дружини Брунгільди.

Дивитися кінострічку Джанго вільний онлайн цікаво через нетрадиційне представлення проблеми відносин людей, приправлене драматизмом і відмінним чорним гумором. Фільм являє собою вміння Квентіна Тарантіно балансувати на тонкій грані трагедії, абсурду і чорної комедії.

Інформація про фільм Джанґо вільний / Джанго вільний (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Основні актори: Леонардо-Ді-Капріо, Семюел-Л.-Джексон Джеймі Фокс, Крістоф Вальц, Керрі Вашинґтон, Джона Гілл, Ембер Темблін, Волтон Ґоґґінс, Джеймс Ремар, Дон Джонсон

Фільм Джанґо вільний / Джанго вільний (2012) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+10 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам