загрузка...

Фільм Джек Річер (2012)

Jack Reacher
Постер до фільму Джек Річер (2012)

«Джек Річер» (2012) - це кримінальна драма, що розповідає про незвичайні здібності окремої людини. Фільм є екранізацією відомого роману «Один постріл», написаний Лі Чайдером. У невеликому місті вдень, у всіх на виду людей розстрілював професійний снайпер. Мотиви злочину - не ясні. Через кілька годин поліції вдається заарештувати підозрюваного. Незважаючи на очевидність того, що він розстрілював людей, він не хоче визнавати свою провину і заявляє, що його справа може розплутати тільки одна людина і ця людина - Джек Річер. Хто ж насправді Джек Річер? Це колишній військовий поліцейський, який вже давно у відставці. Фізично дуже сильний і витривалий чоловік. Крім того, у нього розум справжнього аналітика, міцні нерви і відмінно розвинена інтуїція. Джек скритний і надзвичайно розважливий. Він завжди знаходить перше тих, хто його намагається знайти. Річер без розмов береться за цю справу. Він з'ясовує, що цей злочин - не безглузде вбивство, яким воно виглядає на перший погляд. Арешт снайпера - це тільки вершина піраміди. Але про те, хто був замовником цього зухвалого злочину, як буде проходити саме розслідування, які промахи допустять злочинці, і якими методами Джек вийде на їхній слід, про це дізнаються телеглядачі, подивившись фільм «Джек Річер».

Інформація про фільм Джек Річер (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Крістофер МакКуоррі
Основні актори: Том-Круз Розамунд Пайк, Річард Дженкінс, Вернер Херцог, Девід Ойєлоуо, Роберт Дювалл, Джай Кортні, Володимир Сізов, Джозеф Сікора, Майкл Рэймонд-Джеймс, Алексія Фаст, Лі Чайлд

Фільм Джек Річер (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам