загрузка...

Фільм Джона Хекс (2010)

Jonah Hex
Постер до фільму Джона Хекс (2010)

Вестерн-бойовик "Джона Хекс" знятий за однойменним коміксом DC Comics і розповідає про пригоди невловимого мандрівника і одного з кращих найманих убивць Дикого Заходу кінця XIX століття. У розпал Громадянської війни Джона Хекс був звичайною людиною, солдатом і воював на боці Конфедіраціі. Одного разу він не виконав наказ жорстокого офіцера Квентіна Тернбулла, за що поплатився життям своєї дружини і сина. Тієї фатальної ночі Тенрбулл залишив на обличчі Джона жахливу відмітину, яка служить йому нагадуванням про створеної помилку, але так само в ту ніч Джона Хекс придбав містичні здібності і зміг спілкуватися з мертвими.
Так він став невловимим мисливцем за головами, позбавляючи землю від жорстоких злочинців, а в перервах заглядаючи в бордель до красивої дівчини Лейли. Правда, до послуг Хекса вдаються в найостаннішу чергу, вважаючи його небезпечним людиною. Але коли Союзу загрожує небезпека в особі Квентіна Тернбулла, за допомогою відразу ж звертаються до Джона Хекс.

Інформація про фільм Джона Хекс (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Джиммі Хейярд
Основні актори: Меган-Фокс Джош Бролін, Джон Малкович, Майкл Фассбендер, Вілл Арнетт, Джон Галлахер мол., Том Вопат, Майкл Шеннон, Вес Бентлі, Джулія Джонс, Джеффрі Дін Морган

Фільм Джона Хекс (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам