загрузка...

Фільм Едді Орел (2016)

Eddie the Eagle
Постер до фільму Едді Орел (2016)
Едді Орел (2016)

Головний персонаж фільму «Едді «Орел» був, скільки себе пам'ятає, одержимий спортом і мріяв про те, щоб побувати на літніх, а пізніше і зимових Олімпійських іграх. Однак ні в родині, ні в одній із секцій смішному хлопцеві не вдавалося знайти підтримки.

Одного разу Едді Едвардс ставить перед собою цілком конкретну мету - підкорити стрибки з трампліну на лижах. Хоча є ряд проблем: фізично цей дивак не пристосований до навантажень, він завжди займав лише останні місця, приходити в секцію слід було в юному віці і т.д. Але у Едді є і переваги перед конкурентами: воля до перемоги, безстрашність, готовність працювати до втрати свідомості. Залишилося підкріпити позитивні риси наявністю висококласного тренера і півсправи зроблено.

Навчати Едвардса береться бунтар Бронсон Пірі, який колись видавав прекрасні результати, але не зробив значущу кар'єру через свою сварливу ​​вдачу. Виліт з команди тоді розділив життя Пірі на до і після, але з появою Едді Бронсон має шанс внести ім'я в історію рідного виду спорту.

Інформація про фільм Едді Орел (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Marvel
Режисер: Декстер Флетчер
Основні актори: Хю-Джекман Тарон Еджертон, Крістофер Вокен, Тім МакІннерні, Деніел Інґс, Едвін Ендре, Джо Гартлі, Кіт Аллен, Марк Бенжамін, Іріс Бербен

Фільм Едді Орел (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам