Фільм Елвіс та Ніксон (2016)

Elvis & Nixon
Постер до фільму Елвіс та Ніксон (2016)
Елвіс та Ніксон (2016)

Сюжет кінострічки розповість про легендарну зустріч президента США Річарда Ніксона і зірки світового масштабу Елвіса Преслі, яка відбулася напередодні Нового року вдома у глави держави. Правда, у фільмі знаменитий діалог перенесеться в Капітолій, де і почнуть відбуватися всі основні події. По приїзду до Вашингтона співак написав лист президенту, попросивши того про аудієнцію. Зайнятий Ніксон спочатку не збирався приймати чоловіка, вважаючи цю зустріч безглуздою і нерезультативною. Зрештою, у глави держави є маса інших більш важливих питань і спілкуватися з кожним бажаючим артистом немає часу. Але радники Річарда переконують того погодитися прийняти Елвіса Преслі, адже він може допомогти підняти рейтинги президента і привернути увагу молодого електорату. Незабаром музиканту приходить лист з уряду, в якому йдеться про дату і місце проведення зустрічі.

За дивним збігом обставин, знаменитий діалог відбувся в кінці грудня за кілька днів до настання нового 1971 року. Отже, дві живі легенди зустрілися в Овальному залі Капітолію і у Елвіса Преслі з'явився унікальний шанс попросити президента виконати будь-яке його прохання, так як, ясна річ, метою музиканта була не світська бесіда з главою держави. Як виявилося, артист вже довгий час цікавиться проблемою наркотиків і бажає допомогти Сполученим штатам в боротьбі з цією проблемою. Але ось тільки Елвіс хоче робити це не на культурному рівні: писати пісні, які пропагують здоровий спосіб життя і проводити тематичні заходи, а на правовому, бажаючи стати секретним агентом Білого дому. Ніхто не знає, як розгорталися події в реальному житті, але в кінострічці Річард Ніксон схвалив бажання Преслі боротися з наркоторговцями і передав йому всі відповідні повноваження. Кожна хвилина цієї історії буде наповнена веселими моментами і неймовірними пригодами, які назавжди залишаться в пам'яті глядачів!

Інформація про фільм Елвіс та Ніксон (2016)

Рік: 2016
Жанр: Комедія, Історичний
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures Amazon Studios
Режисер: Ліза Джонсон
Основні актори: Кевін-Спейсі Майкл Шеннон, Алекс Петтіфер, Джонні Ноксвіл, Колін Хенкс, Еван Пітерс, Скай Феррейра

Фільм Елвіс та Ніксон (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам