загрузка...

Фільм Еон Флакс (2005)

Æon Flux
Постер до фільму Еон Флакс (2005)
В єдиному місті, що залишився на Землі після епідемії смертельного вірусу, править сімейний клан Гудчайлд, чиї предки колись винайшли вакцину, яка дозволила зберегти живими частина людей і підпорядкувати їх своїй волі. Режим жорстокий і тоталітарний, тому в місті існує опір - інакодумці, які намагаються боротися з узурпаторами і називають себе моніканцамі. Одна з них - Еон Флакс, дівчина з грацією кішки, серцем бунтаря і навичками диверсанта. Виконуючи завдання, після повернення додому вона виявляє, що її сестра убита, а друг заарештований. Розлючена Еон відправляється на здійснення нової місії для усунення в будівлі форуму Тревора Гудчайлд, лідера чинної влади. Однак зустріч з ним віч-на-віч раптово викликає у дівчини ряд спогадів і призводить її в замішання. Бунтарку обеззброюють і направляють до в'язниці, звідки вона скоро тікає. Знову нахлинули бачення при повторній зустрічі Еон з Тревором повністю дезорієнтують дівчину: прийшовши до тями, вона виявляє, що знаходиться в ліжку зі своєю жертвою. З'ясовується, що план замаху був розроблений Орен Гудчайлд, молодшим з клану, який пов'язаний з моніканцамі і прагне очолити існуючий режим. Тревор же розповідає Еон історію створення вакцини: вона робить людей безплідними, тому Гудчайлд клонують їх і один одного, зміцнюючи свою владу і накопичуючи знання. Побічним же дією багаторазового клонування є ті самі бачення - спогади з минулого життя, де Еон і Тревор були подружжям. Але жінки в місті знову набули здатність вагітніти, і Орен боїться втратити своє всесилля. Здобувши одне одного, Тревор і Еон перемагають його і повертають людям оновлену природу, руйнуючи стіни міста, які приховували її.

Інформація про фільм Еон Флакс (2005)

Рік: 2005
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Карін Кусама
Основні актори: Шарліз-Терон Мартон Чокас /Marton Csokas/, Джонні Лі Міллер /Jonny Lee Miller/, Софі Оконедо /Sophie Okonedo/, Френсіс МакДорманд /Frances McDormand

Фільм Еон Флакс (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам