загрузка...

Фільм Еверест (2015)

Everest
Постер до фільму Еверест (2015)
Еверест (2015)

Досі не втрачають актуальності суперечки, касаемо трагедії, що сталася в 1996-му році на Евересті. Фільм розповість історію, яка заснована на реальних подіях. Загинули досвідченіше альпіністи, за плечима яких були кілометри гірських стежок і десятки або навіть сотні підкорених вершин. На думку більшості людей, виною трагедії став запаморочливий успіх і велика жага грошей. Гора таїть у собі багато незвіданого і трагедія валиться тоді, коли її найменше чекаєш.

Одного разу на три групи альпіністів, чиї долі лягли в основу сюжетної лінії фільму, обрушується сильна буря і заганяє їх у пастку. Ватажком однієї з груп став Роб Хол, він же і головний герой, який мріяв підкорити неприступну гору. Йому життя надала можливість зібрати групу відважних альпіністів, які готові на багато що, заради досягнення мети. Всі вони рушили в дорогу, але перед ними постала перепона, почався сніговий буревій. За ним пішла ціла ланцюжок катастрофічних подій.

Відмовила практично вся техніка через незвичайного пониження температури. З гори стала спускатися потужна лавина. У паніці люди гинуть великою кількістю від природних катаклізм, але серед них все ж є і ті, що вижили. Докладаючи неймовірні зусилля люди намагаються побороти сніговий полон. Чи вдасться їм залишитися живими в таких жахливих умовах?..

Інформація про фільм Еверест (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Working Title Films,RVK Studios,Walden Media
Режисер: Бальтасар Кормакур
Основні актори: Джейсон-Кларк, Кіра-Найтлі Джош Бролін, Джейк Джилленгал, Сем Вортінгтон, Джон Гоукс, Майкл Келлі, Інгвар Еггерт Сігюрдссон, Робін Райт

Фільм Еверест (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам