загрузка...

Фільм Фантастична четвiрка (2015)

Fantastic Four
Постер до фільму Фантастична четвiрка (2015)
Фантастична четвiрка (2015)

Фільм заснований на коміксах про суперкоманду, що належить до Всесвіту Марвел. Про пригоди цих героїв вже було знято кілька фільмів, перший з яких з'явився на екрані ще в 1994 році. Кінострічка 2015 стане повним перезапуском лінійки фільмів про команду під назвою «Фантастична Четвірка». Кілька вчених, об'єднаних талановитим Рідом Річардсом, працюють над революційним винаходом. Після того, як на розробку було витрачено кілька років наполегливої ​​і напруженої роботи, їх творіння було завершено.

Ними було створено пристрій, за допомогою якого можна переміститися в інший всесвіт і зробити такі відкриття, які до недавніх пір вважалися нездійсненними. Подібна подорож буде дуже небезпечною, тим не менш, набирається невеликий загін відважних добровольців, які згодні ризикнути заради торжества науки і людського генія. Вони переміщуються в незвіданий світ, наповнений безліччю таємниць і загадок, які тільки належить відкрити. Сміливі дослідники не виявилися готові повною мірою до того, з чим їм довелося зіткнутися, але їм все ж вдається повернутися назад, не без шкоди для загону. Однак, четвірка уцілілих після цієї експедиції не залишилася колишньою, з кожним з мандрівників відбулися метаморфози, що дали їм неймовірні можливості.

Інформація про фільм Фантастична четвiрка (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: 20th-Century-FoxMarvel
Режисер: Джошуа Транк
Основні актори: Майлз Теллер, Майкл Б. Джордан, Кейт Мара, Джеймі Белл, Тобі Кеббелл, Рег Е. Кеті, Тім Блейк Нельсон, Ден Кастелланета, Вейн Пер

Фільм Фантастична четвiрка (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам