загрузка...

Фільм Ілюзія обману 2 (2016)

Now You See Me 2
Постер до фільму Ілюзія обману 2 (2016)

Вершники вже дуже довго сидять без діла і Атласу це не подобається. Він вирішує звернутися до людей з Ока безпосередньо. Там йому радять взяти трохи ініціативи на себе. Нарешті Ділан підкидає для вершників роботу. Вони повинні зірвати презентацію нового смартфона від компанії «Октан». Вершники як завжди розробили ідеальний план, але раптом щось пішло не так і їм довелося в поспіху відступити. Однак шлях їх відходу був відомий тому, хто їх підставив і благородні фокусники виявилися в Макао. Там вони зустріли брата близнюка Меррітта МакКінні, який викрав їх для техномагната Уолтера.

Уолтер хоче, щоб вершники викрали для нього мікрочіп, здатний зламати будь-який комп'ютер в світі. Поки вершники розробляють план, як це зробити, їх відчайдушно шукає Ділан. За допомогою він звертається до Тадеуша Бредлі, який сидить у в'язниці. Тадеуш призводить Ділана в Макао і він знаходить Атласа, який намагається віддати мікрочіп комусь із Ока. Однак Атлас був обдурений Уолтером і Ділану довелося його рятувати. В результаті Ділана зловили і привели до Артура Тресслера, який був заодно зі своїм сином Уолтером. Ділана скидають у воду в сейфі, але йому вдається вибратися, а з води його дістає Атлас.

Вершники вирішують боротися з Уолтером і Артуром. Для цього вони заманюють їх у Лондон, де обіцяють своє нове шоу. Туди ж прямує і ФБР, яка використовує знання Тадеуша, щоб зловити фокусників. Людям Уолтера вдається зловити вершників і забрати у них мікрочіп. Однак Уолтер і не підозрював, що це було частиною їх плану. В результаті брудні справи Уолтера і Артура були розкриті, а вершники знову зникли. В кінці фільму вони приїхали в Грінвічську обсерваторію, де зустрілися з людьми з Ока. Виявляється, що за всім цим стояв Тадеуш, який насправді був другом батька Ділана.

Інформація про фільм Ілюзія обману 2 (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: LionsgateSummit-Entertainment
Режисер: Джон М. Чу
Основні актори: Деніел-Редкліфф, Морган-Фрімен, Вуді-Гаррельсон, Майкл-Кейн Джессі Айзенберг, Марк Руффало, Дейв Франко, Ліззі Каплан, Джей Чоу, Санаа Летен

Фільм Ілюзія обману 2 (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+65 -8 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам