загрузка...

Фільм Гаррі Поттер та напівкровний принц (2009)

Harry Potter and the Half-Blood Prince
Постер до фільму Гаррі Поттер та напівкровний принц (2009)
Навіть Гаррі, в сімейних фентезійних пригоди «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» онлайн, підозрює, що там причаїлася якась - то нова небезпека, дивна і незвідана. А Дамблдор нічого не робить для її усунення, а все частіше і частіше викликає Гаррі, щоб потренувати його до фінальної сутички, все наближається, рішучої і нещадною, все вирішальною. Щоб перемогти в сутичці, яка залишить у живих кого - то одного і спробувати отримати мінімальну фору перед злісним і дуже сильним чарівником, потрібно в першу чергу розгадати секрет його довголіття. Може бути, в цьому допоможе Горацій Слізнорта, професор і давній друг Дамблдора, який взяв його викладачем зельеваренія. І Горацій навіть не підозрює, що може надати неоціненну послугу в пошуку частинок душі темного лорда. При такій бойовій обстановці у юних чарівників ще вистачає часу на любовні переживання, Гаррі з подивом розуміє, що його зі страшною силою тягне до Джіні, а Герміона страшенно ревнує Рона, до якого несподівано спалахнула пристрастю Лаванда. Хто ж такий - цей таємничий напівкровний принц і що далі чекає добрих чарівників, можна дізнатися, якщо дивитися фільм «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» онлайн, який, звичайно ж, з нетерпінням чекають усі шанувальники Хлопчика зі шрамом.

Інформація про фільм Гаррі Поттер та напівкровний принц (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Девід-Йєтс
Основні актори: Деніел-Редкліфф, Руперт-Грінт, Емма-Вотсон Хелена Бонем-Картер (Белатриса Лестранж), Алан Рікман (Северус Снейп)

Фільм Гаррі Поттер та напівкровний принц (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам