загрузка...

Фільм Хоббіт: Несподівана подорож (2012)

The Hobbit: An Unexpected Journey
Постер до фільму Хоббіт: Несподівана подорож (2012)
Хоббіт Більбо Беггінс щосили готується до вечірки з нагоди свого 111-річчя. Він вирішує написати мемуари і вдається до спогадів, описуючи події, що відбулися понад півстоліття тому. У ті часи дракон на ім'я Смауг напав на гномів королівство і крихітна держава людей, зруйнував їх і забрав всі скарби. Потім він забрав їх до печери і став вартувати. Після цих жахливих подій до Більбо приходить Гендальф разом з Торіном, правителем полеглого королівства гномів, і тринадцятьма супутниками. Вони просять його приєднатися до походу в печеру Смауг, щоб повернути скарби. У них є карта і ключ від секретного входу. Більбо не погоджується. Однак на ранок він наздоганяє Торіна і приєднується до невеликої армії гномів. Через деякий час на подорожніх нападають тролі і відводять їх у свою печеру. Завдяки Більбо всій команді вдається уникнути долі бути з'їденими. Несподівано з'являється Гендальф і знищує чудовиськ за допомогою сонячного світла. У печері подорожні знаходять зброю. Гендальф зустрічає могутнього мага Рагастра. Той каже йому, що бачив в руїнах Дол Гулдура дух Некроманта. Через деякий час подорожні приходять в Рівенделл. Правитель Елронд допомагає їм розшифрувати карту. Гендальф зустрічає Сарумана Білого і ділиться з ним розповіддю Рагадаста. Той каже, що це пусті балачки, і намагається зупинити похід гномів. Гендальф допомагає їм піти. По дорозі з Рівенделл в Імлисті гори герої потрапляють в пастку гоблінів. Більбо, борючись з одним з них, падає в велику яму. Там він зустрічає Голлума, підбирає кільце, що впало з кишені колишнього хоббіта, і тікає. Головний герой приєднується до команди, яка вибралася з полону, і приходить до Одинокій горі, де ховається Смауг.

Інформація про фільм Хоббіт: Несподівана подорож (2012)

Рік: 2012
Кіностудія: Metro-Goldwyn-MayerNew-Line-Cinema
Режисер: Пітер Джексон
Основні актори: Ієн-Маккеллен, Кейт-Бланшетт, Елайджа-Вуд, Еванджелін-Лілі, Бенедикт-Камбербетч Мартін Фріман, Річард Армітедж, Джеймс Несбітт, Кен Скотт, Грехем МакТавіш, Вільям Кірчер, Стівен Хантер, Дін О’Горман, Ейдан Тернер, Джон Коллен, Пітер Хемблтон, Джед Брофі, Енді Серкіс, Г'юго Вівінг, Крістофер Лі, Єн Холм,Люк Еванс, Сильвестр МакКой

Фільм Хоббіт: Несподівана подорож (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+9 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам