Фільм Я - Номер Чотири (2011)

I Am Number Four
Постер до фільму Я - Номер Чотири (2011)

Хлопець на ім'я Джон Сміт тільки зовні схожий на людину, насправді він один з останніх представників древньої раси з іншої планети. Жителі Лоріан розуміли, що скоро загинуть і вислали на землю дев'ятьох дітей з наставниками, які повинні їх захищати. Раса Могадоріан прагне знищити на тільки сам Лоріан, але і всіх мешканців. Рано чи пізно вони помітять, що на Землі залишилося кілька представників цього виду. Саме тому Джон і його наставник Генрі постійно переїжджають з місця на місце. У хлопчика прокидаються надприродні сили, які можуть викликати у людей подив і зайві питання.

Всі дев'ять обраних пов'язані між собою, кожен раз, коли один гине, у інших на тілах з'являється опік. Джон живе в невеликому містечку в Огайо, коли знову відчуває біль. Тепер його черга, прибульці почнуть полювання саме на Джона.

Сара і Сем, друзі Джона, не підозрюють, що їх приятель зовсім не людина. Але незабаром їм доведеться дізнатися цю таємницю, адже тепер і їх життя знаходяться в небезпеці. Джон ще занадто молодий і недосвідчений, щоб використовувати свої сили. Чи зможе він захистити себе і друзів від прибульців?

Інформація про фільм Я - Номер Чотири (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks SKG
Режисер: Ді Джей Карузо
Основні актори: Алекс Петтіфер Тімоті Оліфант, Тереза Палмер, Діанна Агрон, Каллен МакОліфф, Кевін Дюран, Джейк Абель, Джефф Хочендонер, Патрік Сібіс, Грег Таунлі

Фільм Я - Номер Чотири (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016