Фільм Я - Номер Чотири (2011)

I Am Number Four
Постер до фільму Я - Номер Чотири (2011)

Хлопець на ім'я Джон Сміт тільки зовні схожий на людину, насправді він один з останніх представників древньої раси з іншої планети. Жителі Лоріан розуміли, що скоро загинуть і вислали на землю дев'ятьох дітей з наставниками, які повинні їх захищати. Раса Могадоріан прагне знищити на тільки сам Лоріан, але і всіх мешканців. Рано чи пізно вони помітять, що на Землі залишилося кілька представників цього виду. Саме тому Джон і його наставник Генрі постійно переїжджають з місця на місце. У хлопчика прокидаються надприродні сили, які можуть викликати у людей подив і зайві питання.

Всі дев'ять обраних пов'язані між собою, кожен раз, коли один гине, у інших на тілах з'являється опік. Джон живе в невеликому містечку в Огайо, коли знову відчуває біль. Тепер його черга, прибульці почнуть полювання саме на Джона.

Сара і Сем, друзі Джона, не підозрюють, що їх приятель зовсім не людина. Але незабаром їм доведеться дізнатися цю таємницю, адже тепер і їх життя знаходяться в небезпеці. Джон ще занадто молодий і недосвідчений, щоб використовувати свої сили. Чи зможе він захистити себе і друзів від прибульців?

Інформація про фільм Я - Номер Чотири (2011)

Рік: 2011
Жанр: Фантастика, Бойовик, Трилер
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Ді Джей Карузо
Основні актори: Алекс Петтіфер, Тімоті Оліфант, Тереза Палмер, Діанна Агрон, Каллен МакОліфф, Кевін Дюран, Джейк Абель, Джефф Хочендонер, Патрік Сібіс, Грег Таунлі

Фільм Я - Номер Чотири (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам