Фільм Хардкор (2015)

Hardcore Henry
Постер до фільму Хардкор (2015)
Хардкор (2015)

Дивне пробудження в білосніжній лабораторії. Головний герой з жахом розуміє, що він тепер не людина, а загадкова машина, здатна на неймовірні речі. До життя здивованого хлопця повертає кохана дружина - чарівна блондинка. Вона власноруч перевіряє всі функції механізмів і приєднує кінцівки. Генрі почувається добре, але рухи поки не скоординовані і він виглядає незграбно. Персонаж пам'ятає лише про щасливі миті, проведені в ідеальному шлюб. Етель стоїть перед ним в медичному халаті - ангел охоронець їх сімейного вогнища. Ні хто його батьки, ні хто він сам або як проходило далеке дитинство, він не знає.

Раптом починається паніка, всюди чути постріли і вибухи. Він не встиг звикнути до нового тіла, але втрачає з поля зору другу половинку. Красуню викрадає відморозок на ім'я Акин. Цей нахабний тип давно орудує на вулицях міста і скоює злочини. До сих пір мерзотник залишається безкарним, навіть лиходії вважають що він - справжній диявол, виплодок пекла, що вирвався на поверхню землі. Чоловікові доводиться заручитися допомогою дивакуватого Джиммі, який нібито ненавидить викрадача. Але ні його зовнішність, ні його вчинки не вселяють довіри.

Інформація про фільм Хардкор (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Росія
Кіностудія: Versus Pictures
Режисер: Ілля Найшуллер
Основні актори: Шарлто Коплі Данііл Казловскій, Гейлі Беннетт, Кіріл Сєрєбрєннікав, Андрєй Дємєньтьєв, Сєрьґєй Шнурав, Александр Паль, Равшана Куркова, Паліна Філаненка, Канстантін Хабєнскій

Фільм Хардкор (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016