загрузка...

Фільм Хітмен: Агент 47 (2015)

Hitman: Agent 47
Постер до фільму Хітмен: Агент 47 (2015)
Хітмен: Агент 47 (2015)

Hitman: Agent 47 (2015) - цей кримінальний трилер розповідаючий про ідеального кілера вбивцю, який був створений штучним шляхом. Наука не стоїть на місці і з кожним днем ​​придумують величезну кількість нових технологічних процесів. За допомогою них можна не тільки допомогти людині вижити в складних умовах, але і при потребі знищити її. Саме таким винаходом і зайнялися вчені, створюючи у своїй лабораторії досконалу машину для вбивства.
Головний герой кінокартини Хітмен: Агент 47 є штучно створеним організмом. І головне його завдання відправлятися на різноманітні місії, які дають йому спеціальні служби. Він не знає жалю, тому не навчений обдумувати свої дії. У нього закладена схема та інструкції. Їм він і повинен слідувати, виконуючи складні доручення.
Будь-яке завдання кілер виконує блискуче. У нього не буває промахів, а для своїх супротивників він дуже небезпечний і практично безсмертний. І ось його відправляю на чергове доручення, де він повинен знищити молоду жінку, яка чимось завадила одній великій корпорації. Але хто знав в той момент, що виконуючи цю місію, вбивця зіткнеться зі своїм минулим. Як це відіб'ється на його подальшій долі? Чим закінчиться ця історія? Хочеш дізнатися продовження? Тоді обов'язково потрібно дивитися фільм онлайн.

Інформація про фільм Хітмен: Агент 47 (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Александр Бах
Основні актори: Руперт Френд, Закарі Квінто, Кіаран Гіндс, Томас Кречман, Ганна Вейр, Еміліо Рівера, Рольф Каніс, Джо Тодтлінг

Фільм Хітмен: Агент 47 (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам