загрузка...

Фільм Хто там (2015)

Knock Knock
Постер до фільму Хто там (2015)
Хто там (2015)

Жанр жахи у фільмах сучасного кінематографа, а також кінематографа минулого століття розвинений дуже перспективно. Але, незважаючи на це, багато сторін хоррора досі не зовсім розкриті. Даний аспект стосується, насамперед, поведінки і статусу головних героїв. Адже як зазвичай жертвами у фільмах жахів стає або молодь, або люди похилого віку, або лікарі або воєнізовані підрозділи. Зовсім інший підхід до даного традиційного жанру кінематографа пропонує картина чилійського режисера Елай Рота під назвою Хто там. Прем'єра даного фільму відбудеться дванадцятий листопада 2015. Сюжет фільму жахів грунтується на тому моменті, коли в будинок до архітектора стукаються дві гарні молоді дівчини, промоклі наскрізь під час дощу, і просять у нього притулку на одну ніч. Головний герой їх впускає в свій будинок, він один, оскільки його сім'я виїхала за місто, а він залишився з причини того, що йому необхідно закінчити дуже важливий будівельний проект. Але перебуваючи разом з двома миловидними красунями, він абсолютно не може уявити, яким жахливими муках він незабаром буде підданий.

Інформація про фільм Хто там (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Чилі
Кіностудія: Black Bear Pictures,Camp Grey,Dragonfly Entertainment,Elevated Films (II),Sobras International Pictures
Режисер: Елай Рот
Основні актори: Кіану-Рівз Лоренца Іззо, Ана Де Армас, Аарон Бернс, Іґнасія Алламанд, Ден Бейлі, Меґан Бейлі, Коллін Кемп, Антоніо Куерча

Фільм Хто там (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам