загрузка...

Фільм Кохання без зобов'язань (2015)

Sleeping with Other People
Постер до фільму Кохання без зобов'язань (2015)
Кохання без зобов'язань (2015)

Джейк буквально по одному вигляді дівчини вже може зрозуміти, що потрібно зробити для того, щоб спокусити дану особу. Він за довгі роки пік-апу став справжнім професіоналом в цій справі. Однак після самого процесу спокушання, коли Джейк розуміє, що дама підкорена, вона різко стає йому нецікавою. Він вважає за краще ні до кого не прив'язуватися, не ранити своє серце. І такі одноразові щоденні відносини йому цілком до душі. Лейні зовсім на нього не схожа. Вона ось уже кілька років любить і дбайливо зберігає вірність одному-єдиному чоловікові.

Лейні невтямки, що її коханий давним-давно охолонув до дівчини. І коли він рве їх відносини, їй здається, що жити далі просто немає для чого. Лейні хоче кардинально поміняти свої погляди і спосіб життя. Вона розчарувалася в любові і хоче просто ні до чого не зобов'язуючих відносин з першим зустрічним. Джейк, в свою чергу, втомився від швидкоплинних романів з ледь знайомими дівчатами і хоче чогось домашнього, затишного і постійного. Він розчарувався в простому сексі та хоче щирої любові. Ось такі протилежні життя у двох молодих людей, які одного разу стикаються. Хто знає, може з цієї полярної парочки вийде ідеальний симбіоз?

Інформація про фільм Кохання без зобов'язань (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Gloria Sanchez Productions
Режисер: Леслі Гедланд
Основні актори: Джейсон Судейкіс, Елісон Брі, Наташа Ліонні, Адам Скотт, Аманда Піт, Марк Блукас, Андреа Севаж, Ремі Нозік

Фільм Кохання без зобов'язань (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам