Фільм Корабель-привид (2002)

Ghost Ship
Постер до фільму Корабель-привид (2002)

Фільм жахів «Корабель привид» (Ghost Ship) знятий за відомим романом Стівена Кінга, якого називають «Королем жахів». Мало хто знає, що з самого початку ця стрічка повинна була стати психологічним трилером, поставленим Крістофером Мак Кваррі. Але все змінилося і на краще.

В результаті «Корабель-привид» вийшов якісним, цікавим і містичним фільмом. Це не та стрічка, від якої кров застигає в жилах, а й в ній немає величезного кривавого місива. У фільмі все грамотно збалансовано, а окремі сцени через ефект несподіванки лякають. Таким чином, постійно знаходишся в напрузі. Вдало підібраний і акторський склад. Не тільки гра акторів, а й робота операторів зроблена на вищому рівні. Відмінно обіграні флешбеки відправляють в той час, коли пропав Antonia Graza. Родзинкою цього демонізму став трек My Little Box. Радують і якісні спецефекти. Історія, про яку розповідається у фільмі, дуже цікава, а фінальну розв'язку вгадати неможливо.

Не дуже популярний, на той момент режисер Стів Бек подбав про те, щоб ця стрічка вийшла гідною. А окремі сцени і моменти змогли стати класикою фільмів цього жанру.

Інформація про фільм Корабель-привид (2002)

Рік: 2002
Країна: США, Австралія
Кіностудія: Dark Castle Entertainment
Режисер: Стів Бек
Основні актори: Карл Урбан Ґебріел Бірн, Джуліанна Марґуліс, Рон Елдард, Десмонд Гаррінґтон, Айзайя Вашінґтон, Алекс Дімітріадес, Емілі Браунінґ, Франческа Реттондіні, Борис Бркіч...

Фільм Корабель-привид (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016