Фільм Крок вперед 4 (2012)

Step Up 4
Постер до фільму Крок вперед 4 (2012)
Молодий танцюрист-самоучка разом зі своєю командою безуспішно беруть участь у кастингах. Після того як їх в черговий раз обходять суперники, більшість хлопців збираються залишити затію і повернутися з великого міста в рідну провінцію. Лідер їх групи не хоче так легко здаватися. Він зустрічається зі своїм старим знайомим, який колись розділяв його захоплення, і просить хлопця допомогти йому в організації нової команди, щоб взяти участь в найбільшому реаліті-шоу. Перемога в ньому зможе принести не тільки серйозні гроші, а й божевільну славу. Хлопці створюють колектив і знімають відеокліп, необхідний для кастингу передачі. До загальної радості проект виходить блискучим і їх приймають. У чверть фіналу конкурсу проходять чотири команди, дві з яких незабаром зазнають поразки. Колектив головного героя повинен поборотися за приз з найсильнішими в країні суперниками, але вони з'ясовують стосунки між собою, замість того щоб серйозно готуватися до майбутнього турніру. Незабаром до хлопців доходить інформація, що шоу просто підставна, а переможець вже визначений заздалегідь. Розуміючи, що його друзям загрожує несправедливе поразку, самоучка приймає несподіване рішення. Хлопець не просто готує танець з членами своєї команди, а й залучає до справи два інших колективу, які залишили турнір раніше. Разом вони створюють незвичайну постановку, отримуючи беззаперечну перемогу і в прах розгромивши суперників. Тепер хлопців чекає нове життя і яскрава кар'єра, так як молоді таланти привернули увагу впливових і зацікавлених людей.

Інформація про фільм Крок вперед 4 (2012)

Рік: 2012
Жанр: Драма, Романтичний
Країна: США
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Скотт Спір
Основні актори: Клеопатра Колмен, Міша Ґабріель Гамільтон, Райан Ґузмен, Майкл Ленґебек, Стівен Босс, Клаудіо Пінто, Ніколь Дабо

Фільм Крок вперед 4 (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам