загрузка...

Фільм Квант милосердя (2008)

Quantum of Solace
Постер до фільму Квант милосердя (2008)
Бонд з містером Уайтом в багажнику успішно йде від переслідування, організованого охоронцями останнього. Опинившись у безпечному місці, агент 007 і шеф секретної служби Мі-6 М допитують чоловіка і дізнаються, що організація «Квант», втягнула в смертельну гру Веспер Лінд, вельми небезпечна і має всюди вірних людей. У процесі розслідування справи супершпигуна і його колегам вдається встановити зв'язок дівчини з безіменним рахунком, відкритим у банку Гаїті. На острові герой знайомиться з Каміллою, яка опинилася колишнім агентом розвідки Болівії. Через неї він виходить на підприємця Домініка Гріна - людини, яка займає в організації одну з головних посад. Через деякий час Бонду стає відомо: між бізнесменом і впливовим генералом Медрано існує таємна змова про захоплення влади в латиноамериканській країні і встановлення контролю над її водними ресурсами. Щоб перешкодити планам лиходіїв і дізнатися обставини, які штовхнули Веспер на зраду, агент 007 вступає в серйозну гру. Він намагається випередити співробітників ЦРУ, злочинців і навіть М, з якою у нього останнім часом склалися напружені відносини. Камілла, яка ненавидить Медрано з особистих причин, стає союзником Бонда. Разом вони запобігають підписання договору між Гріном і генералом. Увірвавшись до злочинців, дівчина вбиває військового, а Джеймс випитує у бізнесмена інформацію про діяльність організації, потім залишає його помирати в пустелі. Розлучившись з Каміллою, герой летить в Казань, де вистежує члена угруповання, винного в загибелі Веспер. Він передає злочинця в руки Мі-6 і повертає прихильність М.

Інформація про фільм Квант милосердя (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Режисер: Марк Форстер
Основні актори: Деніел-Крейг Ольга Куриленко, Матьє Амальрік, Джуді Денч, Джанкарло Джанніні, Джемма Артертон, Джеффрі Райт

Фільм Квант милосердя (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам