загрузка...

Фільм Леді Бос (2016)

The Boss
Постер до фільму Леді Бос (2016)
Леді Бос (2016)

Сюжет знайомить глядачів з успішною і впливовою бізнес-леді, яка раптово потрапляє до в'язниці. Причиною тому стали її фінансові махінації. Головна героїня фільму «Леді Бос» проводила безліч тіньових оборудок, тим самим збагачуючись за рахунок довірливих вкладників. Але про ці афери ніхто б не дізнався, якби не підступність коханця Рено. Минає шість місяців, Мішель звільняється з ув'язнення. Тепер у неї новий світогляд: жінка впевнена, що знову домогтися успіху вона зможе лише в тому випадку, якщо почне вести справи по-чесному. Але заради цього героїні доведеться пройти через безліч випробувань і метаморфоз, не кожна з яких дасться їй легко. І найважче буде налагодити контакт з колишньою асистенткою Клер. У минулому міс Дарнелл знущалася над дівчиною, завалюючи її ідіотськими дорученнями і доводячи капризами. Але чи погодиться Клер допомагати колишній начальниці? Чи повірить, що Мішель вже почала змінюватися і не збирається зупинятися на досягнутому? Як буде вести себе в подібних обставинах самовдоволена героїня, яка звикла до розкоші і загального схиляння перед своїм авторитетом?

Інформація про фільм Леді Бос (2016)

Рік: 2016
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Бен Фелкоун
Основні актори: Мелісса-МакКарті, Крістіан-Бейл, Пітер-Дінклейдж Крістен Шаал, Кеті Бейтс, Паркер Янг, Сесілі Стронг, Марго Мартіндейл, Тайлер Лабінов, Елла Андерсон

Фільм Леді Бос (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам