загрузка...

Фільм Легенда про Тарзана (2016)

The Legend of Tarzan
Постер до фільму Легенда про Тарзана (2016)
Легенда про Тарзана (2016)

Багато з нас знають цікаву історію унікального хлопця на ім'я Тарзан, що виріс у дикій природі. Сюжет нової кінострічки розповість про події, які відбулися вже після того, як головний герой прославився на весь світ і прийняв рішення залишитися жити серед людей. Тепер Джон Клейтон влаштувався в Лондоні і намагається пристосуватися до сучасного суспільства. Звичайно ж, чоловікові не завжди вдається вести себе належним чином, але з часом він поступово звикає до життя серед людей, переставши виділятися на їх фоні. Але, як тільки Джон починає забувати про своє минуле, воно несподівано наздоганяє його, змусивши головного героя знову стати легендарним Тарзаном.

Все почалося з того моменту, коли королева Вікторія виявила бажання особисто поговорити з «людиною-мавпою» і попросити про допомогу. Виявляється, зараз в Конго дуже вдало розташувалася гірничодобувна компанія, керівником якої є безпринципний воєначальник, який бажає збагатитися на покладах алмазів. Але в плани жорсткого чоловіка не входить збереження навколишнього середовища і тепер рідний дім Тарзана знаходиться в страшній небезпеці. Не в силах залишатися осторонь, головний герой вирушає в Конго, маючи намір захистити тварин і припинити видобуток корисних копалин. У цьому йому зголошується допомогти колишній найманець Джордж Вашингтон Вільямс, який має власні інтереси щодо доручення королеви. Разом з новим напарником Тарзан розробляє план з порятунку Конго, сподіваючись також заручитися підтримкою тварин. Але для цього йому доведеться згадати минуле і пробудити в собі дику натуру, адже тільки таким чином він зможе протистояти могутній гірничодобувній імперії. У свою чергу, власники підприємства хочуть швидко розібратися з потенційною загрозою, не бажаючи привертати до себе міжнародну увагу. І тепер перед глядачами постало головне питання - «Хто ж переможе в цій сутичці? Прогресивне людство чи природа?».

Інформація про фільм Легенда про Тарзана (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Dark-Horse-Entertainment
Режисер: Девід-Йєтс
Основні актори: Марго-Роббі, Семюел-Л.-Джексон Александер Скарсгард, Елла Пернелл, Крістоф Вальц, Джим Бродбент, Джимон Гонсу, Каспер Крамп

Фільм Легенда про Тарзана (2016) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам