загрузка...

Фільм Любов (2015)

Love
Постер до фільму Любов (2015)
Любов (2015)

Американський студент кіноакадемії Мерфі в Парижі зустрічає дивовижну, енергійну і сексуальну молоду дівчину Електру. Між хлопцями спалахує небачена пристрасть, що дарує їм незабутні емоції та море насолоди. Поступово колишні почуття починають тьмяніти і коханці запрошують у своє ліжко милу сусідку Омі, поява в їхньому житті якої стане початком кінця любові. Але перш всі троє випробують нові дурманні почуття, що занурюють їх у кілька миттєвостей в паралельний світ насолод.
Відносинам Електри і Мерфі приходить трагічний кінець, коли з'ясовується факт вагітності Омі. Хлопці розходяться, але любов в їхніх серцях продовжує жевріти надією на возз'єднання. Через час, звичайним дощовим ранком Мерфі телефонує мати Електри, яка турбується довгою відсутністю дочки і звісток від неї. Це й зрозуміло, адже дівчина завжди була запальною і емоційної, а її схильність до самогубства після розриву відносин могла знову проявити себе. Після дзвінка Мерфі мимоволі занурюється в чудові спогади любовних відносин з Електрою, про їхні спільні утіхах і ночах нестримного сексу.

Інформація про фільм Любов (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Les Cinemas de la Zone,RT Features,Rectangle Productions
Режисер: Гаспар Ное
Основні актори: Аомі Муйок, Карл Глусман, Клара Крістін, Хуан Сааведра, Гаспар Ное, Вінсент Меревел, Бенуа Дебі, Стелла Роча

Фільм Любов (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам