загрузка...

Фільм Гнів / Лють (2004)

Man on Fire
Постер до фільму Гнів / Лють (2004)
Джон Криси, колишній агент ЦРУ, зневірився знайти місце в житті. Минуле не дає спокою, тому він вирушає в гості до старого приятеля - поговорити і, можливо, зняти тягар з душі. Друг радить знайти роботу. У місті за тиждень викрали 24 дитини. Багатий бізнесмен Самюель Рамос шукає охоронця для своєї дочки, і відставний військовий виявляється відповідною кандидатурою. Спочатку новому охоронцеві, терзають рефлексією, малятко набридає, так як ставить багато питань, але поступово він звикає до чарівної підопічної і прив'язується до неї. За допомогою нового друга школярка перемагає на змаганнях з плавання, і Джон йде з нею в кафе відзначити подію. Піта дарує йому медальйон Св. Юди, покровителя зневірених. Одного разу, чекаючи дівчинку біля дверей музичної школи, охоронець зауважує, що поліцейська машина блокує виїзд зі стоянки. Він розуміє, що готується злочин, але не встигає нічого зробити.Бандити важко ранять його і викрадають дитину. Прийшовши до тями, головний герой дізнається, що Піта загинула: під час передачі викупу поліцейські відкривають стрілянину і вбивають родича викрадача, через що той розправляється з заручницею.Колишній солдат має намір помститися. Він виходить спочатку на виконавців, а потім добирається до замовника, яким виявився батько підопічної, який збирався таким способом розрахуватися за карткові борги родичів. Намагаючись знайти організатора викрадень, Криси з'ясовує, що Піта жива. Йому вдається зв'язатися зі злочинцем, але той ставить умову: життя заручниці в обмін на життя охоронця. Джон погоджується. Дівчинку відпускають. Вона біжить до матері, встигнувши наостанок обійняти свого дорослого друга, а пораненого героя садять в машину, де він і помирає, тримаючи в пальцях медальйон, подарований питою.

Інформація про фільм Гнів / Лють (2004)

Рік: 2004
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Тоні Скотт
Основні актори: Дензел-Вашингтон, Мікі-Рурк Дакота Феннінг, Марк Ентоні, Рада Мітчел, Крістофер Вокен, Джанкарло Джанніні, Рейчел Тікотін, Хесус Очоа, Міккі Рурк, Анджеліна Пелаєз, Рада Мічел

Фільм Гнів / Лють (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам