загрузка...

Фільм Малюк-каратист 2 (1986)

The Karate Kid, Part II
Постер до фільму Малюк-каратист 2 (1986)
Номінована на «Оскар» і «Золотий глобус» спортивна мелодрама, що є другою частиною знаменитої франшизи «Хлопець-каратист». У центрі уваги як і раніше доля підлітка Деніела Ларусс і його наставника містера Мійагі, який навчив Деніела карате і допоміг хлопцю повірити в себе у важкий життєвий момент. Настав час віддати належне містерові Мійагі, і тепер уже учень повинен підтримати вчителя. Коли містер Мійагі одержує звістку про те, що його батько стоїть на порозі смерті, він спішно збирається і їде з Лос-Анджелеса в рідну Японію. Деніел викликається супроводжувати вчителя в цій поїздці. Для обох подорож стає доленосним: на острові Окінава Мійягі стикається зі своєю давньою коханою і тут же зустрічає найлютішого ворога. А його учень Деніел зустрічає нову любов і наживає нового ворога. Які пригоди доведеться пережити героям, можна дивитися онлайн в фільмі «Малюк-каратист 2».

Інформація про фільм Малюк-каратист 2 (1986)

Рік: 1986
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Джон Р. Евілдсен
Основні актори: Ральф Маччі (Ralph Macchio), Пет Моріта (Pat Morita), Пет Е. Джонсон (Pat E. Johnson), Брюс Мелмат (Bruce Malmuth), Едді Сміт (Eddie Smith), Мартін Коув (Martin Kove), Гарт Джонсон (Garth Johnson), Бретт Джонсон (Brett Johnson), Уїлл Хант (Will Hunt), Еван Малмут (Evan Malmuth), Лі Арнон (Lee Arnone), Сара Кендалл (Sarah Kendall), Юдзі Окумото (Yuji Okumoto), Джої Міясіма (Joey Miyashima), Денні Камекона (Danny Kamekona)

Фільм Малюк-каратист 2 (1986) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам