загрузка...

Фільм Марсіанин / Марсіянин (2015)

The Martian
Постер до фільму Марсіанин / Марсіянин (2015)
Марсіанин / Марсіянин (2015)

Давні мрії про польоти на Марс перестали бути фантастикою з творів Жюль Верна і Едгара Берроуза. Тепер польоти на Червону планету є якщо не буденністю, то цілком звичною науково-дослідницької експедицією. І ось, під час однієї з таких мандрівок, астронавт Марк Уотні, з вини випадку, одночасно такого ймовірного і такого несподіваного, залишається один на цілій планеті.

Загибель героя неминуча? Головний герой не надто поділяє таку точку зору і енергійно береться за порятунок власного життя на безмовній планеті. Якимось дивом не загинувши від поранення, отриманого в такій неймовірній ситуації, відважний персонаж приходить до тями після тривалої непритомності і розуміє, що знаходиться він поруч з табором, розбитим для проведення «намарсових» досліджень і проживання на території ворожої планети.

Після вирішення проблеми з пораненням перед протагоністом з’являється величезна кількість складних завдань, таких як: пошуки провіанту, створення необхідного запасу кисню, а також, мабуть, головна проблема - як не зійти з розуму, залишившись в повній самоті на цілій планеті. На додачу до всього, допомоги чекати не доводиться, тому що зв'язку немає, а наступна наукова експедиція прибуде лише через чотири роки...

Інформація про фільм Марсіанин / Марсіянин (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Рідлі-Скотт
Основні актори: Метт-Деймон, Шон-Бін Джесіка Честейн, Крістен Віг, Джеф Деніелс, Майкл Пенья, Кейт Мара, Себастьян Стен, Чіветел Еджіофор, Маккензі Девіс, Дональд Гловер

Фільм Марсіанин / Марсіянин (2015) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+28 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам