Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Марсіанин / Марсіянин (2015)

The Martian
HD 1080p Постер до фільму Марсіанин / Марсіянин (2015)

Дивитись онлайн українською Марсіанин / Марсіянин (2015)

Марсіанин / Марсіянин (2015)

Давні мрії про польоти на Марс перестали бути фантастикою з творів Жюль Верна і Едгара Берроуза. Тепер польоти на Червону планету є якщо не буденністю, то цілком звичною науково-дослідницької експедицією. І ось, під час однієї з таких мандрівок, астронавт Марк Уотні, з вини випадку, одночасно такого ймовірного і такого несподіваного, залишається один на цілій планеті.

Загибель героя неминуча? Головний герой не надто поділяє таку точку зору і енергійно береться за порятунок власного життя на безмовній планеті. Якимось дивом не загинувши від поранення, отриманого в такій неймовірній ситуації, відважний персонаж приходить до тями після тривалої непритомності і розуміє, що знаходиться він поруч з табором, розбитим для проведення «намарсових» досліджень і проживання на території ворожої планети.

Після вирішення проблеми з пораненням перед протагоністом з’являється величезна кількість складних завдань, таких як: пошуки провіанту, створення необхідного запасу кисню, а також, мабуть, головна проблема - як не зійти з розуму, залишившись в повній самоті на цілій планеті. На додачу до всього, допомоги чекати не доводиться, тому що зв'язку немає, а наступна наукова експедиція прибуде лише через чотири роки...

Показати деталі фільму

Фільм Марсіанин / Марсіянин (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (598,144 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам