загрузка...

Фільм Матриця (1999)

The Matrix
Постер до фільму Матриця (1999)
Томас Андерсон працює програмістом у великій компанії, а в світі хакерів він відомий як Нео, один з кращих зломщиків шифрів. Одного разу на його комп'ютер приходить повідомлення: «Ти загруз в Матриці». На наступний день до нього заявляються агенти, які заарештовують його за хакерство. Вони пропонують йому співпрацювати і імплантують в тіло жучок. Увечері його викрадає хакер Трініті, яка говорить, що хоче познайомити Нео з кібер-злочинцем Морфеусом, за яким йде полювання. Трініті спеціальним приладом витягує жучок з Нео. Дзига розповідає Нео, що всі люди насправді сплять, а світ, який вони бачать, - це комп'ютерна програма, що керує їх свідомістю. Він може показати Нео справжній світ. Потрібно лише проковтнути червону таблетку. Герой ковтає таблетку і виявляється на космічному кораблі. Дзига розповідає, що він командир корабля, що на дворі 22-е століття, і світ поневолений машинами, які помістили свідомість людства в програму Матриця. Люди бачать міста, будують сім'ї, народжують дітей, а насправді сплять, а справжній світ - просто випалена пустеля. Залишилася лише одна планета з вільними людьми, і Морфеус охороняє її від машин. Є легенда, що повинен прийти обраний, який зруйнує програму, і Морфеус впевнений, що це Нео. Нео готується до випробувань, його навчають єдиноборств і вміння мислити не за законами Матриці. Дзига і його люди вміють проникати в Матрицю і повертатися по проходу. Дзига хоче показати Нео провидиці Піфі. Вони з Трініті проходять в Матрицю. Нео каже Піфі, що не вірить, що він обраний, вона відповідає, що це вирішувати йому. Намагаючись повернутися на корабель, герої опиняються в пастці, їх оточують агенти Смити (машини, які взяли в Матриці вигляд людей), тому що один з людей Морфеуса, Сайфер, здав свого лідера в обмін на повернення його в Матрицю. Морфеуса ловлять в полон, інші тікають, але їм тепер потрібен новий прохід назад. Сайфер перший повертається на корабель і заважає повернути Нео і Трініті. На щастя, оператор зміг вбити Сайфера і повернути героїв. Морфеуса катують в Матриці, щоб він здав коди планети людей. Нео і Трініті рятують Морфеуса. Трініті і Морфеус повертаються на корабель, а Нео розстрілюють агенти, але той оживає, довівши, що він Обраний. Тепер Нео обіцяє, що покаже людям, як можна щасливо жити в Матриці, адже тут тепер немає правил і меж.

Інформація про фільм Матриця (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Брати Вачовські
Основні актори: Кіану-Рівз, Лоуренс-Фішборн Джо Пантоліано, Маркус Чонг, Джуліан Араханга, Метт Доран, Белінда МакКлорі, Ентоні Рей Паркер, Керрі-Енн Мос, Глорія Фостер

Фільм Матриця (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам