загрузка...

Фільм Месники: Ера Альтрона (2015)

Avengers: Age of Ultron
Постер до фільму Месники: Ера Альтрона (2015)

Над людством знову нависла загроза повного знищення. Причин для цього було декілька, одна з них у тому, що організація "Щ.И.Т.", чиїм обов'язком був захист людей, було практично знищено, до того ж, супер-герої втратили свій авторитет в очах простих громадян. Катастрофа сталася в найнесподіваніший момент, коли більша частина команди "Месників" пішла на спокій і відпочивала. Вони розділилися, і кожен поїхав по різних куточках планети, і тільки Тоні Старк не дозволяв собі розслабиться. Поки його колеги і соратники набираються сил, він одноосібно трудиться у запобігання нових загроз. Саме він розробив систему, завдяки якій людство було б у безпеці. Це програма, яка володіє штучним інтелектом, здатна самостійно розвиватися і визначати загрозу, а після цього, успішно її ліквідіровать.Ета система отримала назву Альтрон і тепер він, бездушна машина, замінив Месників і "Щ.И.Т." Однак, під час тестування Тоні Старк упустив деякі нюанси і після запуску Альтрон почав працювати з помилкою. Програма, яка сама навчається і здатна виявляти нових ворогів, які порушують мир і порядок жителів планети, помилково почала бачити загрозу в самих людях. На його думку, люди не досконалі в порівнянні з ним і в перспективі вони можуть розв'язати війну, тим самим, принести в світ хаос і розруху. Тому, тепер, коли Альтрон став не тільки програмою, а повноцінним андроїдом і, володіє фізичною силою, він починає боротьбу проти людства. Залізна Людина вже усвідомив, яку помилку він допустив і що АЛЬТРОН потрібно негайно зупинити, але власними силами він не може цього зробити. І тепер йому знадобиться допомога всіх Месників, щоб спільно перемогти могутнього андроїда, метою якого стало винищення всіх людей на землі. Ця битва буде дуже небезпечною, але людям більше не на кого розраховувати, адже тільки Месники володіють достатньою силою, щоб зупинити розгніваного Альтрона.

Інформація про фільм Месники: Ера Альтрона (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Marvel
Режисер: Джосс Відон
Основні актори: Роберт-Дауні-Молодший, Кріс-Еванс, Скарлетт-Йохансон, Семюел-Л.-Джексон, Том-Хідлстон Кріс Гемсворт, Марк Руффало, Джеремі Ренер, Аарон Тейлор-Джонсон, Елізабет Олсен, Джеймс Спейдер, Кобі Смолдерс, Пол Беттані, Лінда Карделліні, Ідріс Ельба, Енді Серкіс

Фільм Месники: Ера Альтрона (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам