загрузка...

Фільм Мій король (2015)

Mon roi
Постер до фільму Мій король (2015)
Мій король (2015)

Тоні - жінка середніх років, красива і трохи втомлена. Якось, катаючись на лижах, вона отримала серйозну травму. Тепер для того щоб встати на ноги і зробити перші кроки, героїня повинна докласти чималих зусиль. Вона поки не може обійтися без підтримки медичного персоналу. Страшний постійний біль розриває все тіло. Страждаючи від фізичного недугу, Тоні залишилася один на один зі своєю душею. Вона почала думати не тільки про майбутнє, але і про минуле.

Колись давно в життя героїні увійшов один чоловік. Його звали Джорджіо. Вони шалено закохалися одне в одного. Щастя було величезним і всеохоплюючим. Ніякі труднощі і проблеми не заважали героям відчувати свою необхідність в людині поруч. Тепер, дивлячись крізь роки на ці спопеляючі відносини, Тоні переконується, що почуття любові було схоже на хворобливу ​​залежність. Героїня і по сей день не може усвідомити, чому вони тоді стали зустрічатися.

Що тримало їх разом? Чоловік і жінка провели поруч ціле десятиліття. Вони багато чого пережили і змінили один одного. Джорджіо так і залишився для жінки таємницею. Вона не змогла зрозуміти його. Тепер, потрапивши до лікарні, героїня лікує не тільки тіло, але і поранену душу.

Інформація про фільм Мій король (2015)

Рік: 2015
Країна: Франція
Кіностудія: Les Productions du Tresor
Режисер: Майвенн Ле Беско
Основні актори: Венсан-Кассель Еммануель Берко, Ізільд Ле Беско, Крістель Сен Луї Огюстен, Патрік Рейналь, Ян Говен, Поль Амі, Джамел Барек, Летиція Дош

Фільм Мій король (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам