загрузка...

Фільм Мисливці на гангстерів (2013)

Gangster Squad
Постер до фільму Мисливці на гангстерів (2013)
Америка, кінець 1940-их. Організована злочинність обплутала своїми мережами Лос-Анджелес. Ватажок великого угруповання, колишній боксер Міккі Коен, прибирає до своїх рук незаконний бізнес всіх конкурентів. Потроху він стає монополістом, заправляють проституцією, продажем героїну, казино і тоталізаторам. Він користується корумпованістю чиновників і підгортає під себе не тільки поліцію, але і високопоставлених керівників міста. Під керівництвом ветерана війни, поліцейського сержанта Джона Омари, таємно організовується загін, який повинен покласти край беззаконню, яке творить клан Коена. І оскільки силою кримінального права перемогти це зло не можна, в хід йдуть методи, які, часом, мало відрізняються від тактики гангстерів. У загін входять найбільш безкомпромісні охоронці закону. Завдяки організованій в резиденції грізного тимчасового правителя «прослушку», вони здійснюють набіги на гральні будинки Коена, розоряють його букмекерські контори, громлять бари, зривають поставки наркотиків. Мафіозі в сказі - користуючись зв'язками в поліції, він виходить на загін Омари. Двоє з них гинуть, але злочинці загнані в кут, тіньовий бізнес знищений. Навіть забарикадувавшись в готелі, Коен не може піти від відплати, вся його «свита» гине. У рукопашній сутичці один на один з Омаром він переможений, незважаючи на боксерське минуле. Тепер його чекає суд і довічний термін в Алькатрасі.

Інформація про фільм Мисливці на гангстерів (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Village Roadshow Pictures,Les Cinemas de la Zone
Режисер: Рубен Флайшер
Основні актори: Раян-Гослінг, Емма-Стоун, Шон-Пен Джош Бролін, Нік Нолтe, Ентоні Макі, Джованні Рібіcі, Майкл Пенья, Роберт Патрiк, Голт МакКаллані

Фільм Мисливці на гангстерів (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам