загрузка...

Фільм Гензель і Гретель: Мисливці на відьом / Мисливці за відьмами (2013)

Hansel and Gretel: Witch Hunters
Постер до фільму Гензель і Гретель: Мисливці на відьом / Мисливці за відьмами (2013)
Біля лісу, густого і дрімучого, стояв невеликий будиночок. Щасливо жили в ньому чоловік з дружиною і двома дітьми. Гензель і Гретель з ранку до ночі гралися в саду, але мало їм було місця, простору хотілося. Дозволила мама братові з сестрою в поле за огорожею пограти, але заборонила далеко йти і до дерев наближатися. Не дарма батьки турбувалися. Забули діти їх розпорядження, загралися і виявилися дуже близько до таємничого лісу. Помітив Гензель на дереві білку маленьку і помчав за нею, а Гретель за братом побігла. Догнала його сестра вже в гущавині лісу, і зрозуміли діти, що безнадійно заблукали. Занепокоїлися незабаром люблячі батьки і вирушили в ліс малюків шукати, але нікого поблизу не виявили. Чи не знайшли і брат з сестрою дороги назад, зате вийшли до пряниковий будиночок і давай шматки відламувати та ласувати. А з дверей бабуся вийшла і повела їх за собою, щоб нагодувати й спати укласти. Зраділи діти. Чи не знали вони, що до відьми потрапили. На ранок посадила вона Гензеля в клітку, а Гретель налякала, щоб та добре себе вела. Розвела чаклунка вогонь і спробувала дівчинку в піч заштовхати. Він перебував поблизу брат порадив сестрі, щоб зробила вигляд, що не знає, як в піч лізти. Стала відьма показувати дурною дівчині, що робити, а Гензель візьми та вискочив з клітки. Штовхнув він злодійку в піч - і згоріла вона, а діти розбудили зачарованих дітей і по дорозі додому батьків в лісі зустріли.

Інформація про фільм Гензель і Гретель: Мисливці на відьом / Мисливці за відьмами (2013)

Рік: 2013
Країна: Німеччина, США
Режисер: Томмі Віркола
Основні актори: Джеремі Реннер, Джемма Артертон, Фамке Янссен, Петер Стормаре, Томас Манн, Зої Белл, Інгрід Болсай, Бердан Дерек, Мірс Джуді Нортон, Монік Гендертон

Фільм Гензель і Гретель: Мисливці на відьом / Мисливці за відьмами (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам