загрузка...

Фільм Містер Холмс (2015)

Mr. Holmes
Постер до фільму Містер Холмс (2015)
Містер Холмс (2015)

Старість приходить навіть до найбільш відомих особистостей. Вічне життя не дане нікому і навіть тим, хто довгі роки трудився на заради людей. Ось і Шерлоку Холмсу, великому детективові, дев'яносто три роки. Уже тридцять років він відійшов від справ і тепер живе зовсім інакше. У нього вже немає складних справ, та й дедукція вже не особливо потрібна. Він живе разом з домробітницею місіс Монро і її сином. Його будні проходять в буденності і рутині, адже старість далеко не весела пора, та ще й в такому віці. Нехай він вже не молодий, але все одно його розум ще світлий і все ще пам'ятає старі справи. Будні Шерлока проходять за доглядом за його пасікою, спілкуванням з хлопчиськом і своїми домочадцями. Тільки недавно він повернувся з Японії, куди їздив, щоб відвідати старого друга, та й взяти трохи трав і зілля для того, щоб поправити своє здоров'я. Ось тільки вже в такому похилому віці він не знайшов спокою. Ту саму його остання справу, що була ще тридцять років тому, він так і не розкрив. Це гризе його до сих пір. Від безвиході Холмс вирішив написати про свої проблеми на папері, тим самим розкривши безліч секретів, які ми навіть не знали. Ватсон виклав про Шерлока безліч міфів, які сам детектив спростував в своїх записах. Виявилося, що трубку він не курить, а любить звичайні сигари і носить циліндр замість звичного нам капелюха. Виявилося, що тріумф про який ми знаємо, насправді так і не відбувся - це все було доповненням Ватсона. Поступово Холмс почав розуміти, що пам'ять потрохи покидає його, адже вік вже не хлоп'ячий. Щоб світ все ж дізнався правду, він вирішив написати правдиву історію про себе і про свої пригоди. Такого Шерлока Холмса світ ще не бачив, ця історія розповість про події які відбулися ще тридцять років тому і про сьогодення.

Інформація про фільм Містер Холмс (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: AI-Film,See-Saw Films,Archer Gra
Режисер: Білл Кондон
Основні актори: Іен МакКеллен, Лора Лінні, Майло Паркер, Хіроюкі Санада, Хетті Морахен, Патрік Кеннеді, Роджер Аллам, Філіп Девіс, Джон Сешинс, Френсіс Барбер

Фільм Містер Холмс (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам